market_banner
O nás

PMI - Philip Morris International

O nás

Philip Morris International je přední mezinárodní tabáková společnost s rozmanitou pracovní silou, čítající více než 69,600 lidí ze všech koutů zeměkoule, kteří jsou vyobrazeni na fotografiích napříč těmito webovými stránkami.

Zavázali jsme se, že budeme skvělým zaměstnavatelem a společensky odpovědnou firmou. Usilujeme o ekologickou i sociální odpovědnost. Snažíme se bojovat proti nelegálnímu obchodu s cigaretami. Hrdě podporujeme ty komunity, které stojí u zrodu našeho tabáku a ve kterých žijí a pracují naši zaměstnanci.

Z 15 světově nejvýznamnějších mezinárodních značek, které působí na více než 180 trzích, je 6 našich. A to včetně světové jedničky – Marlboro. Provozujeme 39 výrobních závodů ve 32 zemích.

Naše výrobky si vybralo 150 milionů zákazníků z celého světa a pro ty, kteří se rozhodnou pokračovat v kouření, budeme i nadále nabízet ty nejkvalitnější výrobky. Tím však naše vize pro kuřáky nekončí.

 

Téměř 69,600

ZAMĚSTNANCŮ PO CELÉM SVĚTĚ

Více než 400

VĚDCŮ, INŽENÝRŮ A TECHNIKŮ Z OBLASTI VÝZKUMU A VÝVOJE PRACUJE NA VÝROBCÍCH BEZ KOUŘE

na více než 180 trzích

SE PRODÁVAJÍ NAŠE VÝROBKY

Chystáme se k velmi odvážné změně – nahradíme cigarety výrobky bez kouře, které již vyvíjíme a prodáváme.

To je důvod, proč pro nás pracuje na výzkumu a vývoji méně škodlivé alternativy k cigaretám více než 400 vědců, inženýrů a techniků ve dvou našich vědeckých centrech ve Švýcarsku a Singapuru.

Je to největší změna v naší historii. A je to správná změna – nejen pro naše spotřebitele, ale i pro naši firmu, naše akcionáře i společnost.

 

Pokud chcete vědět více o tom, jak vytváříme budoucnost bez kouře, přečtěte si náš manifest.

Sdílet tento příběh