Market Page Banner
COUNTRY

Turkey - PHILSA

turkey - shape

 

Philip Morris International’ın Türkiye’deki üretim şirketi Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye (PHİLSA) hoşgeldiniz.

PHİLSA, 1991 yılında Philip Morris’in %75 ve Sabancı Holding’in %25 ortaklığıyla kurulmuştur. 1992 yılının sonlarına doğru faaliyetlerine başlayan İzmir-Torbalı’daki Fabrika, uzman kadrosu ve en son teknolojiye yaptığı yatırımlar ile dünya standartlarında bir tesis olarak itibarını güçlendirmiştir. Yaklaşık 1200 çalışanı ile PHİLSA, Türkiye pazarı ve dış pazarlar için 250 farklı çeşit ürün üretmektedir.

 

Top_Employer_Turkey_2019

PHILSA olarak, tüm iş süreçlerimizi güçlü bir sürdürülebilirlik vizyonu ile yönetmek için büyük çaba gösteriyoruz. Bunun için, paydaşlarımızla birlikte bir çok sosyal ve çevresel proje geliştirip uyguluyoruz. Gelecek kuşaklar için temiz ve sürdürülebilir kaynakları olan bir Dünya’ya doğru sorumlu adımlar atıyoruz.

Sürdürülebilir Su Yönetimi Birliğinin (AWS) ana prensiplerini sağlayarak Su Yönetimi Birliği uyumluluğuna taahhüt ediyoruz. Yakın zamanda İzmir Torbalı’daki fabrikamızın AWS Standardı ile belgelendirilmesi için başvuruda bulunduk.

Merkez

    Philsa Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
    Küçükçamlıca Mahallesi, Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 58-58/1
    Küçükçamlıca – Üsküdar - İSTANBUL - 34696

Fabrika

Bizimle çalışmak ister misiniz?