Регулювання

21 Jul 2020
Підхід на основі здорового глузду
regulation-article

Немає жодних сумнівів, що тютюнові вироби повинні підлягати строгому регулюванню. Ми поважаємо авторитет урядів та їхню провідну роль в охороні громадського здоров'я.

Але встановивши контроль над майже кожним аспектом сигаретного бізнесу, уряди тепер мають відповісти на питання: як задовільнити потреби більш ніж одного мільярда людей, які все ще курять?

На нашу думку, відповідь полягає в інноваціях: як у продуктах, так і в підходах до регулювання. Оскільки ми працюємо над створенням майбутнього без тютюнового диму, наші пріоритети змінюються. Технології дозволяють рухати ринок тютюну та нікотину до майбутнього, в якому сигарети будуть замінені на менш шкідливі бездимні альтернативи.

Грамотне регулювання бездимних продуктів, враховування всіх потенційних ризиків і додаткові обмеження на сигарети - саме це може допомогти зменшити шкоду від куріння максимально ефективно і швидко.

Ми вважаємо, що правила мають спонукати людей не починати курити, а також заохочувати курців кинути.

Але мільйони чоловіків та жінок, які, тим не менш, продовжують курити, повинні мати можливість перейти на кращі альтернативи сигаретам.

Поділитися цією історією