reg
Про нас

Регулювання

Підхід на основі здорового глузду

 

Широковідомі ризики, пов'язані з курінням, змусили регуляторів запровадити значну кількість обмежень та високі ставки акцизного податку на сигарети у порівнянні з будь-яким іншим споживчим продуктом, але сигарети все ще доступні для повнолітніх курців.

Немає жодних сумнівів в тому, що тютюнові вироби повинні підлягати строгому регулюванню. Досвід показує, що ми поважаємо авторитет урядів і їх провідну роль в охороні громадського здоров'я.

Свого часу ми були рішуче налаштовані проти правил щодо необхідності усунення брендингу з наших пачок, тому що в такому випадку споживачі будуть змушені вибирати з продуктів, які зовні майже ідентичні. Ми, як і раніше, вважаємо, що однакова упаковка - це вияв некоректного ставлення до повнолітніх курців, адже це не дозволяє приймати власні рішення.

І ми не погоджуємося з тим, що заборона сигарет має сенс для повнолітніх курців або для суспільства в цілому.

З прийняттям всеосяжних вимог по забезпеченню контролю за майже кожним аспектом сигаретного бізнесу, виникає питання: який план задоволення потреб більш ніж одного мільярда людей, які курять?

На нашу думку, відповідь полягає в інноваціях: як у продуктах, так і в підходах до регулювання. Оскільки ми працюємо над створенням майбутнього без тютюнового диму, наші пріоритети змінюються. Технології, які розробили ми та інші, дозволяють рухати ринок тютюну та нікотину у майбутнє, в якому сигарети будуть замінені на менш шкідливі альтернативи без тютюнового диму. У цьому контексті, грамотне регулювання продуктів без тютюнового диму, котре враховує всі потенційні ризики,  поєднане з додатковими обмеженнями на сигарети, може допомогти зменшити шкоду від куріння більш ефективно і швидко, ніж заборона брендування та інші традиційні заходи регулювання.

Внесемо ясність: правила повинні спонукати людей не починати курити, а також заохочувати припиняти куріння. Але так само ясно, що мільйони чоловіків та жінок продовжують курити, і вони повинні мати можливість перейти на кращі альтернативи сигаретам.

Поділитися цією історією