Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США авторизувало просування IQOS як тютюнового виробу з модифікованим ризиком

news_picture
Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) дозволило продаж та просування IQOS, системи для електричного нагрівання тютюну від компанії Philip Morris International (PMI), як тютюнового виробу з модифікованим ризиком (ТПМР). Організація дійшла висновку, що комерціалізація IQOS сприятиме зміцненню здоров'я населення.

  • Рішення демонструє, що IQOS — це принципово інший тютюновмісний продукт, який є кращим вибором для повнолітніх курців, які б інакше продовжували курити.
  • IQOS є першим та єдиним електронним продуктом для доставки нікотину, який отримав погодження на просування від FDA.
FDA авторизувала продаж IQOS з використанням такої інформації:

  • система IQOS нагріває тютюн, але не спалює його, що значно скорочує вироблення шкідливих та потенційно шкідливих хімічних речовин
  • наукові дослідження показали, що повний перехід від традиційних сигарет на IQOS знижує вплив шкідливих або потенційно шкідливих хімічних речовин на організм.
Організація дійшла висновку, що доступні наукові дані свідчать про те, що IQOS принесе користь громадському здоров'ю в цілому, беручи до уваги як інтереси споживачів тютюнових виробів, так і осіб, які не вживають тютюнові вироби. Заява FDA спирається також на незалежну міжнародну наукову думку, згідно з якою перехід на IQOS є кращим вибором, ніж продовження куріння. Це відповідає й рішенню організації від квітня 2019 року, що дозволило комерціалізацію IQOS у США.

Рішення FDA є важливим прикладом того, як уряди й організації з охорони здоров'я можуть регулювати бездимні альтернативні продукти з метою їхньої диференціації від сигарет для захисту та зміцнення здоров'я населення. Воно було прийнято після розгляду вичерпного пакета наукових доказів PMI, наданого FDA у грудні 2016 року на підтримку заявок на отримання статусу тютюнового виробу з модифікованим ризиком.

Андре Каланцопулос, генеральний директор PMI, заявив: «Рішення Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) є важливим етапом у сфері охорони громадського здоров'я, який ілюструє, що система IQOS принципово відрізняється від сигарет та є кращим вибором для повнолітніх курців, які б інакше продовжували курити. Сьогодні гостро відчувається потреба у принципово іншому суспільному діалозі та політичному напрямку, які допоможуть швидкому переходу чоловіків та жінок, які інакше продовжували б курити, на науково обґрунтовані бездимні альтернативи».

Дозволи на просування тютюнових виробів з модифікованим ризиком були видані відповідно до закону 2009 року, який уповноважив FDA на регулювання тютюнових виробів, у тому числі, шляхом нагляду за інноваційними тютюновими виробами.

PMI подала заявки для отримання статусу тютюнових виробів з модифікованим ризиком для таких продуктів, як система електричного нагріву тютюну IQOS та три варіанти тютюновмісних стіків: Marlboro HeatSticks, Marlboro Smooth Menthol HeatSticks і Marlboro Fresh Menthol HeatSticks.

30 квітня 2019 року FDA дозволило комерціалізацію IQOS на ринку США, видавши попередні розпорядження про дозвіл на просування тютюнових виробів, згідно з якими просування продукту є доцільним з точки зору охорони громадського здоров'я.

30 березня 2020 року PMI надала додаткову заяву до FDA на дозвіл продажу системи для електричного нагрівання тютюну IQOS 3.

IQOS присутній на українському ринку з 2016 року. Вже більше 600 тис. повнолітніх курців в Україні повністю відмовилися від куріння на користь менш шкідливої альтернативи – IQOS.

***

Philip Morris International: майбутнє без тютюнового диму

Philip Morris International (PMI) є лідером у трансформації тютюнової індустрії з метою створення майбутнього без тютюнового диму та повної заміни сигарет на бездимні продукти, які є кращою альтернативою на користь як курців, які так чи інакше збираються продовжувати курити, так і суспільства, компанії та її акціонерів.

PMI є провідною міжнародною тютюновою компанією, яка здійснює виробництво і продаж сигарет, бездимних продуктів та відповідних електронних пристроїв, та аксесуарів, інших нікотиновмісних продуктів на всіх ринках окрім США. Компанія PMI будує майбутнє на новій категорії бездимних продуктів, які, хоч повністю не виключають ризики, є набагато кращим вибором, ніж продовження куріння.

Завдяки мультидисциплінарним можливостям у розробці продукції, найсучаснішим технологіям та науковому обґрунтуванню, PMI прагне, щоб бездимна продукція відповідала уподобанням дорослих споживачів та суворим нормативним вимогам. Портфоліо IQOS складається із системи електричного нагрівання тютюну (heat-not-burn) та продукту, що містить нікотин. Станом на 31 березня 2020 року, за підрахунками PMI, приблизно 10,6 мільйона дорослих курців у всьому світі вже припинили курити та перейшли на продукти нагрівання, а не горіння (heat-not-burn). Вони доступні для продажу на 53 ринках у ключових містах під брендом IQOS.

Для отримання додаткової інформації відвідайте http://www.pmi.com та www.pmiscience.com

Поділитися цією історією