Всередині ФМУ


У нашій індустрії ми — компанія-лідер, адже інвестуємо кошти в розробку інноваційних продуктів, а також прагнемо створити таку робочу атмосферу, у якій кожен зможе реалізувати свої найкращі якості, досягнути більшого та працювати з задоволенням.

Ми прагнемо досягти однієї простої мети: ми хочемо працювати з найкращими. Тому наш пріоритет — залучати, підтримувати, розвивати та надавати безмежні можливості для реалізації свого потенціалу для різних та унікальних людей з усіх куточків планети — незалежно від віку, походження, статі, релігії, сексуальної орієнтації або фізичних даних. Тому що найцінніше в нашій компанії — наші співробітники. Ми різні, з різних поколінь, і ми пишаємося тією культурою відкритого спілкування та поваги одне до одного, яку ми створили.

Саме тому ми впевнені, що будувати кар'єру потрібно разом із нами, якщо ваші цінності та амбіції відповідають нашим. Приєднуйтесь до нас, і ви матимете можливість втілювати у життя чудові ідеї, формувати майбутнє, співпрацювати з найкращими у бізнесі та змінювати життя мільйонів людей по всьому світу.

Приєднуйся, час #MAKEHISTORY разом!

vidbirtick

Як проходить відбір?

Ми ретельно підходимо до пошуку співробітників у наші команди. 

Для нас важливо дотримуватись структурованого процесу відбору кандидатів. Ми використовуємо різні методи та інструменти: співбесіда за компетенціями, професійне тестування та тестування здібностей, проходження спеціальних тест-кейсів.

Кількість етапів та інструменти оцінки можуть відрізнятися залежно від рівня позиції та функції, але ми завжди прагнемо бути справедливими та послідовними з кожним кандидатом.

Наш процес відбору

Крок 1

Розгляд заявки

Крок 2

Проходження оцінки та інтерв'ю

Крок 3

Співбесіда

Крок 4

Пропозиція по роботі

Крок 5

Інтеграція всередині компанії

Визнання компанії

TOP EMPLOYER

Незалежне дослідження міжнародної компанії Top Employers Institute (Амстердам, Нідерланди) з 2014-го щороку визнає Філіп Морріс в Україні провідним роботодавцем.

Інститут Top Employer з 1991 року займається підтвердженням переваг умов праці, що компанії створюють для своїх працівників. Ми довели свою відповідність міжнародним стандартам та отримали найвищу оцінку на рівні країни, континенту та світу.

Ми - провідний роботодавець саме тому, що прагнемо створити середовище, де багато цікавих викликів, але в той же час, багато можливостей, де наші люди можуть розкрити себе та розвивати свої навички в різноманітних командах, галузях бізнесу та країнах.

EQUAL-SALARY CERTIFICATION

Сертифікат Equal Salary Certification — це про рівні зарплати для чоловіків та жінок на однакових посадах, про інклюзивність на роботі та в житті, про повагу до всіх та кожного.

Ми - перша міжнародна компанія, яка отримала глобальну сертифікацію EQUAL-SALARY у  2019 році.

Для Філіп Морріс в Україні  сертифікація такого масштабу — це ще одне досягнення на шляху до гендерної рівності в ФМУ.

Один з найкращих роботодавців на думку українських студентів та професіоналів

Філіп Морріс в Україні входить до TOP–3 привабливих FMCG-роботодавців на думку українських студентів, про що свідчать результати дослідження «Найкращий роботодавець» авторитетноюї міжнародної компанії на ринку професійних послуг Ernst & Young. 

Філіп Морріс в Україні приваблює студентів, перш за все, можливостями для кар’єрного зростання, професійного та особистого розвитку та умовами праці. А професіонали визнають нас за нашу позицію на ринку, рівень компенсацій та пільг, корпоративну культуру та перспективи міжнародного досвіду.

Ми посідаємо топові місця в цьому рейтингу з 2013 року, що свідчить про постійне прагнення компанії пропонувати найкращі умови та можливості.