Кар'єрні можливості для професіоналів

21 Jul 2020
People working in an office

Усім нашим співробітникам ми пропонуємо одні з найкращих умов для кар’єрного зростання та розвитку на ринку. Ми забезпечуємо не тільки розмаїттям навчальних програм та тренінгів, але й свободою впроваджувати в бізнес навіть найсміливіші ідеї. 

Ми допомагаємо рости і розвиватися за допомогою сучасних тренінгів та воркшопів для співробітників. Наші працівники мають можливість самі впливати на своє кар'єрне зростання завдяки програмам професійного розвитку, що діють вже не один рік і довели свою ефективність. Такий підхід дає можливість будувати кар'єру, не обмежуючись однією функцією чи країною. 

У ФМУ широкий спектр пільг і компенсацій для усіх співробітників. Це програми медичного страхування, страхування життя, а також унікальна для українського ринку програма страхування, що покриває лікування критичних захворювань за кордоном. Крім того, ФМУ пропонує пакет додаткових компенсацій - компенсація обідів, заняття спортом і відпочинку. 

Ми намагаємося забезпечити комфортні умови праці для усіх.  Саме тому у липні 2020 року наша компанія представила нову перспективну гібридну модель роботи, що називається «Smart Working». Вона надає працівникам можливість вибору комбінації віддаленої роботи та роботи в офісі. Цей підхід пропонує співробітникам у всьому світі гнучкість - коли і де виконується робота, залежно від їхніх індивідуальних потреб та уподобань, доцільності та конкретних вимог до роботи. 

Відповіді на часті запитання

Де можно подивится актуальні вакансії?

Ми публікуємо актуальні вакансії на https://www.pmi.com/careers/explore-our-job-opportunities та на спеціальних сайтах з пошуку роботи.

Що робити, якщо немає відповідних вакансій?

Ви можете налаштувати сповіщення про появу нових вакансій, у цьому випадку ми повідомимо, коли у нас з'явиться цікава пропозиція саме для вас.

Як я дізнаюся про те, що моя заявка прийнята?

Після подачі заявки вся комунікація буде проходити через електронну пошту, яку ви вкажете при реєстрації. Якщо немає зворотнього листа, будь ласка, напишіть нам: Your_Career@pmi.com

Чи можу я скласти онлайн тести повторно?

На жаль, ні. Повторно скласти онлайн тести можна лише у разі, якщо під час тестування виникли технічні складнощі або інші форс-мажорні обставини. У такому разі, будь ласка, напишіть нам: Your_Career@pmi.com

Чи можу я пройти пробні тести?

Так, перед заліковим тестом вам буде запропоновано пройти пробний варінт.

Який тест мені потрібно буде пройти?

Тест покликаний перевірити здатність аналізувати різноманітну інформацію та логічно розмірковувати, адаптуватися та  приймати рішення в умовах невизначеності.

Що робити, якщо я не отримав зворотнього зв’язку після подачі заявки/проходження тестування?

Зазвичай на аналіз отриманих даних нам потрібно до двох тижнів. Якщо по завершенню цього строку ви не отримали відповіді - будь ласка, напишіть нам: Your_Career@pmi.com

Чи потрібно мені приїжджати в офіс для проходження співбесіди?

Наразі все спілкування з кандидатами проходить в онлайн-режимі, окрім випадків, коли процедурою відбору обумовлено тестування/оцінювання кандидата, яке можливо проводити тільки в офісі – наприклад,  технічні спеціальності. 

Чи можу я претендувати на вакансії за кордоном?

Так, якщо ви відповідаєте вимогам. Але просимо звернути увагу, що можливі витрати, пов'язані з отриманням дозволу на працевлаштування за кордоном, переїздом та іншими організаційними питаннями не можуть бути компенсовані за рахунок компанії, якщо це не зазначено в описі вакансії. Просимо обговорювати це питання одразу з рекрутером, що відповідає за вакансію. 

Чи можу я подати своє резюме для участі у відборі на декілька вакансій?

Так, це можливо. У своєму кабінеті на сайті можна надіслати відгуки на будь-які вакансії. Для цього не потрібно знову реєструвати свій профіль.  

Як  компанія підтримує нових співробітників?

Ми приділяємо багато уваги інтеграції новачків,  адже для цієї місії існує ціла налагоджена система, що включає в себе розробку персоніфікованого плану адаптації, підтримку з боку керівника, періодичні особисті зустрічі з представником відділу персоналу та онлайн платформу, де новий спіробітник знайде майже все, що потрібно для успішної адаптації на новому місці.

Поділитися цією історією