Хочеш дізнатися більше про те, як насправді функціонує бізнес, або отримати практичні знання?

Завдяки нашим безкоштовним освітнім проєктам, таким як Бізнес Академія (РМВА), ти зможеш зрозуміти, як працює велика міжнародна компанія, а також взяти участь у вирішенні бізнес-завдань. А кар’єрна програма INKOMPASS, на нашу думку, найкращий шанс для молодого спеціаліста отримати практичні навички та  дати успішний старт своїй кар'єрі. 

PMBA 2

Philip Morris Business Academy (PMBA)

Philip Morris Business Academy (PMBA)  - це пізнавальний бізнес-курс, який допомагає зрозуміти як функціонують структурні підрозділи великої міжнародної FMCG компанії: продажі, маркетинг, фінанси, HR, інформаційні системи, виробництво тощо.

Команда із залучення талантів, учасники програми INKOMPASS, лектори та фасилітатори докладають усіх можливих зусиль для того, щоб зробити заняття PMBA корисними, креативними, захоплюючими, активними та інтерактивними.

Участь в PMBA – це реальна перспектива надалі стати частиною команди Філіп Морріс в Україні,  адже найкращі з учасників отримують можливість долучитися до нашої кар'єрної  програми INKOMPASS.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

inkompasstick

Кар’єрна програма INKOMPASS

INKOMPASS - це глобальна оплачувана кар’єрна програма для студентів та нещодавніх випускників, яка проходить в 32 країнах світу.

Участь в INKOMPASS дає можливість спробувати себе в ролі співробітника Філіп Морріс у відділі, який тобі найбільше підходить. 

Найкращі учасники програми можуть отримати запрошення на роботу в компанію ще до випуску з університету. 

Інтерни з першого дня поринають у реальне бізнес-середовище, вони вчаться виконувати  стандартні та щоденні задачі  свого відділу, а також одночасно з цим працюють  над власним проєктом - індивідуальним та креативним завданням.

В залежності від регіону та функції тривалість програми може бути різною (від 2-х  до 12-ти місяців). Кожен учасник програми має наставника, який допомагає інтегруватися у компанії та підтримує під час виконання завдань та проєкту. 

Дізнатись більше       FAQ

Поділитись