Часті запитання про INKOMPASS

21 Jul 2020
Inkompass intern program candidates in Philip Morris Ukraines offices

Чи потрібен мені досвід роботи, щоб стати учасником?

Ні, для участі в програмі INKOMPASS не обов’язково мати досвід роботи.

До яких відділів можна приєднатися в якості інтерна?

Цього року приймати інтернів будуть такі відділи: P&C (HR), Finance, Information Systems, Business Intelligence, Marketing, Reduced Risk Products (RRP), Digital.

Як я дізнаюся про те, що моя заявка прийнята?

Після подання заявки вся майбутня комунікація буде проходити через електронну пошту, яку ви зазначите при реєстрації. Якщо ви не отримали листа, будь ласка, напишіть нам: Ukraine.InKompass@pmi.com.

Чи можу я скласти онлайн-тести повторно?

На жаль, ні. Повторно скласти онлайн-тести ви можете лише у разі, якщо під час тестування виникли технічні складнощі або інші форс-мажорні обставини. У такому разі, будь ласка, напишіть нам: Ukraine.InKompass@pmi.com

Чи можу я пройти пробні тести?

Так, перед заліковим тестом вам буде запропоновано пройти пробний варінт.

Який тест мені потрібно буде пройти?

Тест покликаний перевірити здатність аналізувати різноманітну інформацію та логічно розмірковувати, адаптуватися та  приймати рішення в умовах невизначеності.

Що робити, якщо я не можу відвідати Центр оцінювання в зазначений день?

Якщо ви з тих чи інших причин не можете бути присутнім у Центрі оцінювання в зазначений день, будь ласка, повідомте нас про це. Якщо це можливо — вам буде запропоновано відвідати його в іншому місті.

Що робити, якщо я не отримав зворотного зв’язку після подання заявки/проходження тестування?

Зазвичай на аналіз отриманих даних нам потрібно до двох тижнів. Якщо по завершенню цього строку ви не отримали відповіді, будь ласка, напишіть нам: Ukraine.InKompass@pmi.com 

Що таке автоматичне відеоінтерв’ю?

Онлайн-відеоінтерв’ю — це можливість розповісти нам більше про себе та свою мотивацію стати учасником програми. Детальна інформація надійде вам електронною поштою. Мова відеоінтерв’ю — англійська.

Поділитися цією історією