PMI опублікувала свій перший Інтегрований звіт за 2019 рік

news_picture
Компанія Philip Morris International Inc. (PMI) опублікувала свій перший Інтегрований звіт за 2019 рік. У ньому розміщений комплексний огляд ефективності компанії у галузях охорони навколишнього середовища, соціальної відповідальності та політики управління (принципи ESG). У звіті представлений прогрес компанії в забезпеченні майбутнього без тютюнового диму.

Попри те, що переважну більшість продажів компанії становлять сигарети, PMI прагне повністю замінити їх продуктами, які виключають горіння, а саме такими, що нагрівають тютюн та випаровують аерозоль з нікотином. Така продукція є кращою альтернативою для здоров'я повнолітніх курців ніж продовження куріння сигарет.

PMI спрямовує ресурси на розробку, наукові дослідження та відповідальну комерціалізацію продуктів, у яких не існує продуктів горіння, що є причиною виникнення хворіб пов’язаних з курінням. При правильній підтримці та стимулюванні суспільства, в багатьох країнах світу продажі сигарет можуть припинитися протягом 10-15 років.

"Всі ми у PMI розуміємо, що найкраще рішення, яке наша компанія може запропонувати суспільству – це заміна сигарет на менш шкідливі альтернативи. Це лежить в основі нашої корпоративної стратегії та наших пріоритетів у сфері сталого розвитку”, – розповів Андре Каланцопулос, генеральний директор PMI.

Ключові показники ефективності PMI в Інтегрованому звіті:

  • У 2019 році витрати компанії на інноваційні розробки і дослідження R&D становили $465 млн. З них – 98% коштів були спрямовані на дослідження бездимної продукції.
  • Чистий прибуток компанії склав $29,805 млн, з них 18,7% – дохід від продукції, що не виробляє тютюновий дим. У 2016 році цей показник становив лише 2,7%. До 2025 року компанія планує отримувати від 38% до 42% загального чистого доходу від такої продукції
  • У 2019 році обсяг постачання бездимної продукції PMI збільшився приблизно до 60 млрд одиниць, в порівнянні з 7,7 млрд у 2016 році. До 2025 року компанія планує вийти на показник у 250 млрд одиниць. Обсяг звичайної тютюнової продукції компанії скоротився до 732 млрд одиниць, у порівнянні з 845 млрд одиниць у 2016 році. Це частково зображує рівень переходу дорослих курців на бездимні продукти.
  • Компанія отримала скоригований операційний дохід у розмірі $11,8 млрд у 2019 році. Цей показник на 11,2% більше, у порівнянні з 2018 роком. Збільшення обумовлено зростанням числа користувачів бездимної продукції та зростанням цін на звичайні сигарети
  • Від моменту анонсування концепції «світу без тютюнового диму» у 2016 році, PMI виключив з асортименту понад 600 найменувань сигарет по всьому світу і розширив портфель одиниць для систем нагрівання тютюну до понад 400 найменувань.
  • Приблизно половина світових продажів сигарет PMI припадає на країни, які не входять до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Станом на кінець 2019 року, у світі налічувалося 9,7 млн користувачів, які відмовилися від сигарет і перейшли на продукт PMI - IQOS. У цей показник увійшли 3 млн осіб з країн, які не входять до ОЕСР.
Ключові показники принципів ESG:

  • До 2023 року компанія прагне мати 100% портфеля електронних бездимних пристроїв, які оснащені технологією перевірки віку, щоб унеможливити доступ неповнолітніх до продукції PMI.
  • У 2019 році у більш ніж 99% випадків на 335 000 тютюнових фермах, компанія не виявила прецедентів використання дитячої праці. До 2025 року компанія прагне до нульового відсотка дитячої праці.
  • У 2019 PMI знижувала вплив власного виробництва на екологію. 72% електроенергії, яку використовують заводи компанії, отримана з відновлюваних джерел
  • До 2025 року компанія планує домогтися скорочення виробництва пластикового сміття на 50%.
Повний Інтегрований звіт 2019 доступний за посиланням.

***

Philip Morris International : майбутнє без тютюнового диму

Philip Morris International (PMI) є лідером у трансформації тютюнової індустрії з метою створення майбутнього без тютюнового диму та повною заміною сигарет на бездимні продукти, які є кращою альтернативою на користь як курців, які так чи інакше збираються продовжувати палити, так і суспільства, компанії та її акціонерів.

PMI є провідною міжнародною тютюновою компанією, яка здійснює виробництво і продаж сигарет, бездимних продуктів та відповідних електронних пристроїв та аксесуарів, інших нікотиновмісних продуктів на всіх ринках окрім США. Компанія PMI будує майбутнє на новій категорії бездимних продуктів, які, хоч повністю не виключають ризики, є набагато кращим вибором, ніж продовження куріння.

Завдяки мультидисциплінарним можливостям у розробці продукції, найсучаснішим технологіям та науковому обґрунтуванню, PMI прагне забезпечити, щоб бездимна продукція відповідала уподобанням дорослих споживачів та суворим нормативним вимогам. Портфоліо IQOS складається із системи нагрівання тютюну (heat-not-burn) та продукту, що містить нікотин. Станом на 31 березня 2020 року, за підрахунками PMI, приблизно 10,6 мільйона дорослих курців у всьому світі вже припинили курити та перейшли на продукти нагрівання, а не горіння (heat-not-burn). Вони доступні для продажу на 53 ринках у ключових містах під брендом IQOS.

Для отримання додаткової інформації відвідайте http://www.pmi.com та www.pmiscience.com.

Поділитися цією історією