Філіп Морріс запустила переробку пристроїв: користувачі можуть здати старий IQOS у будь-якому фірмовому магазині

2-01

Філіп Морріс розпочала переробку електронних пристроїв, які компанія продає в Україні: IQOS, IQOS VEEV та lil. Користувачі можуть здати старий пристрій у будь-якому магазині IQOS Space. Звідти електроніка відправляється на переробку до міжнародного партнера Філіп Морріс – компанії «Флекстронікс Інтернешнл Кфт.» (Угорщина).

На переробку з України до Угорщини вже надійшло близько 608 тис. одиниць продукції, зокрема девайси, холдери та зарядки для IQOS, які компанія зібрала завдяки програмам обміну.

Здати на переробку в IQOS Space можна також використані стіки, поди, картриджі та навіть електронні сигарети інших виробників. Їх утилізацію забезпечує український партнер Філіп Морріс – ТОВ «Центр управління відходами».

«Я пишаюся тим, що Україна є у переліку країн, де Філіп Морріс запустила програму з переробки пристроїв. Досягнути нашої мети – майбутнього без тютюнового диму – можливо лише за умови дотримання принципів сталого розвитку. Ми контролюємо соціальний та екологічний вплив наших бездимних продуктів: від розробки та виробництва до використання та утилізації. Мінімізація впливу на навколишнє середовище – серед пріоритетів компанії», – зазначив Костас Салварас, генеральний директор Філіп Морріс в Україні.

Глобальна мета компанії – до 2025 року забезпечити можливість стовідсоткової переробки своїх бездимних пристроїв, а також на 50% зменшити обсяги пластикових відходів від власної продукції.

У майбутньому Philip Morris International продовжить реалізацію програми з переробки бездимних електронних пристроїв. У 2020 році компанія досягла показника у 84% у переробці пристроїв IQOS (відсоток від ваги кожного пристрою).


Компанія Philip Morris International Inc. Стратегічна ціль – створення майбутнього без сигаретного диму

Philip Morris International (PMI) є лідером у трансформації тютюнової промисловості, що має на меті створення майбутнього без тютюнового диму і остаточну заміну сигарет на бездимні продукти в інтересах повнолітніх споживачів, які інакше продовжували б курити, суспільства, компанії, її акціонерів та інших зацікавлених сторін. PMI — провідна міжнародна компанія, що займається виробництвом і продажем сигарет, бездимних продуктів, електронних пристроїв і аксесуарів, а також інших нікотиновмісних продуктів.

Версії пристрою IQOS та стіків для нього від PMI отримали реєстраційні дозволи від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). FDA також дозволило продаж версії IQOS та стіків до неї як тютюнового виробу з модифікованим ризиком (MRTP), виявивши, що цей продукт може позитивно впливати на громадське здоров’я в цілому. PMI будує майбутнє нової категорії бездимних продуктів, які, хоча й не є цілком безпечними, є набагато кращим вибором, аніж сигарети. Завдяки міждисциплінарним можливостям розробки продуктів, сучасному обладнанню та науковому підходу, PMI прагне забезпечити, щоб її бездимні продукти відповідали потребам дорослих споживачів та суворим нормативним вимогам. Асортимент бездимних продуктів PMI включає системи для електричного нагрівання тютюну, нікотиновмісні под-системи, а також продукти з нікотином для перорального прийому. Станом на 30 вересня 2021 року бездимні продукти PMI можна придбати у 70 країнах, і за оцінками компанії, приблизно 14,9 мільйона дорослих людей у всьому світі вже перейшли на IQOS і відмовилися від куріння.

Додаткову інформацію можна отримати на веб-сторінках PMI: www.pmi.com, www.pmiscience.com.

Поділитися цією історією