Філіп Морріс запускає в Україні IQOS VEEV — свою першу под-систему

news_picture

1 листопада, Київ – В Україні розпочався продаж IQOS VEEV від Філіп Морріс. Цей пристрій — найновіша под-система у портфелі бренду IQOS. З виходом IQOS VEEV повнолітні українські курці, що не відмовляються від сигарет, отримали ширший вибір науково обґрунтованих та менш шкідливих альтернатив, на які вони можуть переключитися.

«Ми бачимо майбутнє компанії саме у цьому напрямку. Наше головне завдання — надати повнолітнім курцям, які інакше продовжували б курити, можливість знизити ризики для здоров’я, обравши менш шкідливу альтернативу сигаретам», — коментує генеральний директор Філіп Морріс в Україні Костас Сальварас.

Попередні пристрої, представлені Філіп Морріс в Україні, – IQOS та lil SOLID – побудовані на базі технології нагрівання тютюну. IQOS VEEV — це под-система, що випаровує нікотиновмісну рідину за допомогою технології нагрівання IQOS VEEV MESH.

В IQOS VEEV використовуються спеціальні одноразові картриджі (поди VEEV). Завдяки особливій конструкції їх не можна розібрати, пошкодити чи долити не призначену для цього рідину. Система контролю IQOS MESH визначає, коли рівень рідини занизький та вимикає пристрій автоматично. Це захищає його від перегрівання, неприємного присмаку, та забезпечує виділення значно меншого рівня шкідливих речовин у порівнянні з сигаретами.*

Використання IQOS VEEV не виключає всі ризики.

Особливістю под-системи є можливість підключення через додаток IQOS App для регулювання потужності, підрахунку затяжок та іншої інформації. Як доповнення до існуючих заходів Philip Morris International щодо запобігання доступу до тютюнових виробів неповнолітніми особами, додаток дає можливість користувачам блокувати та розблокувати пристрій на свій розсуд.

IQOS VEEV вже презентуваний в Італії, Фінляндії, Чехії, Хорватії та Новій Зеландії.

Philip Morris International працює над продуктами зі зниженим ризиком для повнолітніх курців з 2007 року і з кожною новою розробкою стає на крок ближчою до стратегічної мети — майбутнього без тютюнового диму. За цей час компанія вклала у дослідження, розробку, виробництво та комерціалізацію продуктів зі зниженим ризиком понад 8,1 мільярдів доларів.

*Джерело: середнє зниження рівнів шкідливих речовин (за винятком нікотину) порівняно з димом «еталонної» сигарети.


Компанія Philip Morris International Inc. Стратегічна ціль – створення майбутнього без сигаретного диму

Philip Morris International (PMI) є лідером у трансформації тютюнової промисловості, що має на меті створення майбутнього без тютюнового диму і остаточну заміну сигарет на бездимні продукти в інтересах повнолітніх споживачів, які інакше продовжували б курити, суспільства, компанії, її акціонерів та інших зацікавлених сторін. PMI – провідна міжнародна компанія, що займається виробництвом і продажем сигарет, бездимних продуктів, електронних пристроїв і аксесуарів, а також інших нікотиновмісних продуктів. 

Версії пристрою IQOS та стіків для нього від PMI отримали реєстраційні дозволи від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). FDA також дозволило продаж версії IQOS та стіків до неї як тютюнового виробу з модифікованим ризиком (MRTP), виявивши, що цей продукт може позитивно впливати на громадське здоров’я в цілому. PMI будує майбутнє нової категорії бездимних продуктів, які, хоча й не є цілком безпечними, є набагато кращим вибором, аніж сигарети. Завдяки міждисциплінарним можливостям розробки продуктів, сучасному обладнанню та науковому підходу, PMI прагне забезпечити, щоб її бездимні продукти відповідали потребам дорослих споживачів та суворим нормативним вимогам. Асортимент бездимних продуктів PMI включає системи для електричного нагрівання тютюну, нікотиновмісні под-системи, а також продукти з нікотином для перорального прийому. Станом на 30 вересня 2021 рокубездимні продукти PMI можна придбатиу 70 країнах, і за оцінками компанії, приблизно 14,9 мільйона дорослих людей у всьому світі вже перейшли на IQOS і відмовилися від куріння.

Додаткову інформацію можна отримати на веб-сторінках PMIwww.pmi.comwww.pmiscience.com

Поділитися цією історією