Генеральним директором «Філіп Морріс Україна» призначений Максим Барабаш

KV_02019

Київ, 31 січня 2022 року – «Філіп Морріс Україна» повідомила про призначення генеральним директором Максима Барабаша. Він змінив на цій посаді Костаса Салвараса і буде відповідати за управління бізнесом в Україні, Грузії, Вірменії та Молдові.

Протягом останніх чотирьох років Максим Барабаш обіймав посаду фінансового директора «Філіп Морріс Україна». До цього працював на керівних посадах у сферах фінансів, стратегічного планування та розвитку бізнесу в Україні та в регіоні Близького Сходу. Він приєднався до компанії у 2001 році.

«Я дуже пишаюся тим, що отримав змогу очолити таку чудову команду. Сьогодні Philip Morris International очолює трансформацію галузі, торуючи шлях до бездимного майбутнього, і Україна йде в авангарді змін. Вже 1,4 мільйони українських курців відмовилися від сигарет на користь менш шкідливої альтернативи – IQOS від PMI. Ми впевнені, що за відповідного регулювання та оподаткування уже за 10-15 років Україна може стати вільною від сигаретного диму», – зазначив Максим Барабаш.


Компанія Philip Morris International Inc. Стратегічна ціль – створення майбутнього без сигаретного диму

Philip Morris International (PMI) є лідером у трансформації тютюнової промисловості, що має на меті створення майбутнього без тютюнового диму і остаточну заміну сигарет на бездимні продукти в інтересах повнолітніх споживачів, які інакше продовжували б курити, суспільства, компанії, її акціонерів та інших зацікавлених сторін. PMI — провідна міжнародна компанія, що займається виробництвом і продажем сигарет, бездимних продуктів, електронних пристроїв і аксесуарів, а також інших нікотиновмісних продуктів.

Версії пристрою IQOS та стіків для нього від PMI отримали реєстраційні дозволи від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). FDA також дозволило продаж версії IQOS та стіків до неї як тютюнового виробу з модифікованим ризиком (MRTP), виявивши, що цей продукт може позитивно впливати на громадське здоров’я в цілому. PMI будує майбутнє нової категорії бездимних продуктів, які, хоча й не є цілком безпечними, є набагато кращим вибором, аніж сигарети. Завдяки міждисциплінарним можливостям розробки продуктів, сучасному обладнанню та науковому підходу, PMI прагне забезпечити, щоб її бездимні продукти відповідали потребам дорослих споживачів та суворим нормативним вимогам. Асортимент бездимних продуктів PMI включає системи для електричного нагрівання тютюну, нікотиновмісні под-системи, а також продукти з нікотином для перорального прийому. Станом на 30 вересня 2021 року бездимні продукти PMI можна придбати у 70 країнах, і за оцінками компанії, приблизно 14,9 мільйона дорослих людей у всьому світі вже перейшли на IQOS і відмовилися від куріння.

Додаткову інформацію можна отримати на веб-сторінках PMI: www.pmi.com, www.pmiscience.com.

Поділитися цією історією