Філіп Морріс інвестує 30 млн доларів у нове виробництво в Україні

news_picture
Фабрика буде розташована на Львівщині і в регіоні створено понад 250 робочих місць.

Київ, 20 червня 2023 р. – Philip Morris International інвестує понад 30 млн доларів у запуск нового виробництва у Львівській області. Це дозволить компанії повністю задовольнити внутрішній попит, створити сотні нових робочих місць і підтримати економічне зростання України сьогодні та у майбутньому.

Підготовчі роботи щодо майбутньої фабрики почнуться в липні 2023 року. Компанія очікує, що виробництво буде запущено у 1 кварталі 2024 року. На новій фабриці працюватиме понад 250 людей, переважно на виробництві. Працевлаштування першочергово буде запропоновано працівникам харківського підприємства Філіп Морріс.

Массімо Андоліна, президент європейського регіону Philip Morris International, заявив: «Ми з гордістю повідомляємо про цю нову інвестицію в Україну. Наше нове підприємство забезпечить надійне постачання продукції та можливості працевлаштування для українців. Але це більше, ніж лише інвестиція в інфраструктуру та розширення можливостей нашої компанії. Це демонстрація нашої відданості Україні та її народу. Ця інвестиція є потужним сигналом для інших міжнародних інвесторів —впевненості в економіці України, українському народові та майбутньому України».

Максим Барабаш, генеральний директор Філіп Морріс Україна, сказав: «Відкриваючи це нове підприємство, ми ще раз демонструємо нашу підтримку України. Ця інвестиція втілює нашу відданість як довгострокового економічного партнера країни. Нове виробництво на локації, яка була запропонована UkraineInvest, створить робочі місця, задовольнить попит українського ринку якісною продукцією та підтримає українську економіку у важкий для країни час. Ми не чекаємо кінця війни – ми інвестуємо зараз».

Додаткова інформація для редактора Philip Morris International (PMI) є провідною міжнародною тютюновою компанією, що має на меті створення майбутнього без тютюнового диму. Асортимент бездимних продуктів PMI включає системи для електричного нагрівання тютюну, нікотиновмісні под-системи, а також продукти з нікотином для перорального прийому. З 2008 року PMI інвестувала понад 10,5 мільярдів доларів США в розробку, наукові дослідження та комерціалізацію інноваційних бездимних продуктів для повнолітніх курців, які інакше продовжували б курити, з метою повного припинення продажу сигарет.

Станом на 31 березня 2023 року бездимна продукція PMI була доступна для продажу у 78 країнах. За оцінками PMI, приблизно 18,5 млн дорослих у всьому світі вже перейшли на IQOS і кинули курити. Продажі від бездимної продукції забезпечили близько 35% від загального чистого доходу PMI у І кварталі 2023 р.

Філіп Морріс Україна (ФМУ) працює на українському ринку з 1994 р. і за цей час інвестувала в економіку України понад 700 млн доларів. У 2022 р. ФМУ сплатила в Україні 25,3 млрд грн податків.

З початку повномасштабної війни в Україні компанія забезпечила стале постачання своєї продукції в Україну завдяки імпорту з 8 фабрик PMI та тимчасовому партнерству з іншим виробником в Україні. ФМУ продовжує виплачувати зарплати та, за необхідності, допомагає з орендою житла всім працівникам та членам їхніх родин, яких було переміщено в інші регіони України або за кордон.

Поділитися цією історією