Філіп Морріс Інтернешнл визнано одним з «50 лідерів сталого розвитку та впливу на клімат» за дії та амбіції щодо забезпечення сталого розвитку

news_picture
Філіп Морріс Інтернешнл визнано одним із 50 світових лідерів сталого розвитку в новому документальному фільмі під назвою «50 лідерів сталого розвитку та впливу на клімат» (“50 Sustainable and Climate Leaders”), доступному на www.50climateleaders.com. Документальні короткометражні фільми висвітлюють ефективні заходи міжнародної бізнес-спільноти щодо забезпечення сталого розвитку, включаючи бізнес-трансформацію Філіп Морріс Інтернешнл.

«Корпорації, як локальні, так і глобальні, несуть відповідальність за створення довгострокових і значущих змін з метою забезпечення сталого розвитку цього світу,» каже Хуб Савелкоулс, головний директор з питань сталого розвитку компанії. «Три роки тому ФMI взяла на себе зобов'язання рухатись у напрямку майбутнього без тютюнового диму і ми активно трансформуємо наш бізнес, щоб наблизитись до нього якнайшвидше. Бачення та мета компанії — це створення бізнесу, який принесе позитивні зміни в суспільстві; зміни, що відповідають цілям сталого розвитку».

Проект «50 лідерів сталого розвитку та впливу на клімат» демонструє бажання, та готовність приватного сектору вжити ефективних заходів у боротьбі зі зміною клімату за шістьома напрямками: глобальний перехід на відновлювану енергетику; приведення державних та приватних фінансів у відповідність до принципів сталої економіки; декарбонізація; модернізація виробництва; природні рішення; сталий та стабільний розвиток інфраструктури й міст; стійкість екосистем.

Про сталий розвиток в ФMI

Для Філіп Морріс Інтернешнл (ФMI) сталий розвиток є невід'ємною частиною бізнес-стратегії компанії. Заміна сигарет кращими альтернативами лежить в основі нашої стратегії, при цьому компанія покращує весь виробничо-побутовий ланцюг задля збільшення цінності для суспільства. Відвідайте офіційний сайт: www.pmi.com/sustainability. Переглянути документальний фільм за участі PMI та дізнатися більше про проект «50 лідерів сталого розвитку та впливу на клімат», можна на сайті: www.50climateleaders.com.

На сьогодні, приблизно 1,1 мільярд чоловіків та жінок у всьому світі курять сигарети чи інші горючі тютюнові вироби. Намір ФMI полягає в тому, щоб до 2025 року принаймні 30 відсотків користувачів (а це приблизно 40 мільйонів курців), які продовжуватимуть палити, перейшли б на бездимні продукти. Для ФMI сталий розвиток означає створення довгострокової цінності для суспільства, зменшуючи негативний вплив нашої продукції, виробництва та ланцюга поставок компанії.

Філіп Морріс Інтернешнл: створення майбутнього без тютюнового диму

Філіп Морріс Інтернешнл (ФMI) очолює трансформацію в тютюновій галузі для створення майбутнього без тютюнового диму і має на меті замінити сигарети бездимною продукцією для повнолітніх, які б інакше продовжували палити, суспільства, компанії та її акціонерів. Філіп Морріс Інтернешнл є провідною міжнародною тютюновою компанією, що здійснює виробництво та продаж сигарет, бездимних продуктів та відповідних електронних пристроїв та аксесуарів, інших нікотиновмісних продуктів. Компанія націлена на трансформацію тютюнової індустрії з метою створення майбутнього без тютюнового диму завдяки новій категорії продуктів зі зниженим ризиком у порівнянні з курінням. Станом на 30 вересня 2019 року, ФMI оцінює, що приблизно 8,8 мільйонів повнолітніх курців у всьому світі вже припинили курити та перейшли на продукти ФMI з технологією «heat-not-burn», які доступні для продажу на 51 ринках у ключових містах або по всій країні під брендом IQOS. В Україні на інноваційну альтернативу перейшли вже понад 500 тисяч повнолітніх курців, а продукт доступний в 26 містах. Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте www.pmi.com та www.pmiscience.com

Поділитися цією історією