До 30-ї річниці незалежності Філіп Морріс Україна порахувала обсяг сплачених податків

190821_PMU

ПрАТ «Філіп Морріс Україна» і ТОВ «Філіп Морріс Сейлз енд Дистриб’юшн» за період роботи в Україні сплатили до державного та місцевих бюджетів близько 12,3 млрд доларів податків. З них у 2020 році — 23,5 млрд грн. Загальний обсяг інвестицій компаній в Україні склав близько 698 млн доларів.

«Ми пишаємося тим, що є частиною української історії. І йдеться не лише про кількісне вираження наших інвестицій та сплачених податків. Звісно, це суттєвий внесок в українську економіку. Але для нас також важливими є наші інвестиції у співробітників, формування транспарентної культури ведення бізнесу, підтримка принципів та проєктів зі сталого розвитку, турбота про наших споживачів. За 30 років змінилася не лише Україна, а й наша компанія. Ми трансформуємо свій бізнес, щоб досягти своєї стратегічної мети — повністю замінити сигарети на альтернативні бездимні продукти. В Україні ця трансформація почалася ще в 2016 році із запуском інноваційного продукту IQOS, менш шкідливої за сигарети альтернативи для дорослих курців», — зазначив генеральний директор Філіп Морріс Україна Костас Салварас.

Афілійовані компанії Philip Morris International визнані Top Employer Institute одними з кращих роботодавців в Україні, Європі та світі. Сертифікат кращого роботодавця компанії Філіп Морріс в Україні отримують з 2014 року. Крім того, у 2020 році українські компанії визнані серед кращих роботодавців у рейтингах Forbes.ua та «Е&Y Україна». Наразі загалом у двох компаніях працює близько 1200 працівників.

Станом на початок 2021 року більш ніж 40% керівних посад у компаніях Філіп Морріс в Україні обіймають жінки.

У 2019 році PMI першою серед міжнародних гравців пройшла глобальну сертифікацію EQUAL-SALARY, що свідчить про рівні зарплати для чоловіків та жінок на однакових посадах, з однаковим рівнем кваліфікації та відповідальності. Сертифікація такого масштабу — це ще одне досягнення на шляху до гендерної рівності.

Українці з нашої філії працюють у приблизно 50-ти країнах у рамках глобальної програми розвитку через міжнародні призначення Philip Morris International та займають різні посади аж до віцепрезидентів регіонів, керівників глобальних функцій, чим ми по праву пишаємось.

«Інновації та інклюзивність, дотримання принципів ESG у бізнес-процесах — серед найголовніших завдань компанії, що спрямовані на зменшення шкоди від використання тютюнових виробів для суспільства та навколишнього середовища. Україна — один з ключових ринків, де реалізують зазначені принципи ведення бізнесу. Ми готові збільшувати інвестиції в Україну в умовах підтримки бездимної стратегії компанії», — додав Костас Салварас.

Нагадаємо, що глобальна стратегія PMI — відмова від сигарет та їх заміна бездимними продуктами, тобто продуктами, які виключають горіння. Це системи електричного нагрівання тютюну, електронні сигарети, снюс та інші. Така продукція є кращою альтернативою для здоров'я повнолітніх курців, ніж продовження куріння сигарет. PMI розраховує, що до 2025 року понад 40 мільйонів повнолітніх курців, які не готові відмовитися від цієї звички, оберуть бездимні продукти компанії. Водночас частка такої продукції становитиме 50% чистого річного доходу PMI.

Компанія Philip Morris International Inc. Стратегічна ціль – створення майбутнього без сигаретного диму

Компанія Philip Morris International Inc. (PMI) – перша тютюнова компанія, яка трансформує свій бізнес, щоб досягнути стратегічної мети – заміни сигарет на бездимні продукти в інтересах повнолітніх споживачів, які інакше продовжували б курити, суспільства, компанії та своїх акціонерів. PMI – провідна міжнародна тютюнова компанія, що займається виробництвом і продажем сигарет, бездимних продуктів, електронних пристроїв і аксесуарів, а також інших нікотиновмісних продуктів. PMI будує свою стратегію, спираючись на нову категорію бездимних продуктів, які хоча і не абсолютно нешкідливі, є набагато кращою альтернативою, ніж продовження куріння. Завдяки можливості використовувати різні сфери науки при розробці продуктів, найсучаснішу виробничу базу і наукові обґрунтування, PMI прагне забезпечити відповідність своїх бездимних продуктів потребам повнолітніх споживачів і строгим нормативним вимогам.

Крім того, PMI вивела систему електричного нагрівання тютюну IQOS і тютюновмісні стіки до неї на ринок США за допомогою ексклюзивної ліцензійної угоди з Altria Group, Inc. після отримання дозволу від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). Асортимент бездимних продуктів PMI під брендом IQOS включає категорію тютюну для нагрівання і системи для електричного нагрівання тютюну. За оцінками PMI, станом на 30 червня 2021 року 14,7 мільйона дорослих курців у всьому світі вже перейшли на IQOS і відмовилися від куріння. Бездимні продукти PMI можна придбати у 67 країнах.

Додаткову інформацію можна отримати на веб-сторінках PMI: www.pmi.com, www.pmiscience.com

Поділитися цією історією