PMI планує до 2023 року обладнати 100% електронних бездимних пристроїв технологією перевірки віку – Інтегрований звіт

news_picture
Philip Morris International (PMI) опублікувала другий Інтегрований звіт, що містить комплексний аналіз ефективності у соціальній сфері, охороні навколишнього середовища та корпоративному управлінні (за принципами ESG). У 2020 році компанія досягла значного прогресу на шляху до досягнення стратегічної мети – створення майбутнього без тютюнового диму. Пандемія COVID-19 стала викликом для всього світу і компанії зокрема. Саме тому в Інтегрованому звіті основний фокус зроблений на тому, які зусилля PMI спрямувала на захист своїх співробітників, підтримку проєктів зі сталого розвитку та подолання економічних викликів, спричинених пандемією. 

У рамках трансформації бізнесу PMI представила дві нові цілі до 2025 року: бездимна продукція має бути доступною у 100 країнах, а чистий річний дохід від її реалізації становитиме не менше 1 мільярда доларів США.

«Я з гордістю представляю звіт з нашими досягненнями за останні п'ять років. У 2020 році на бездимну продукцію припадала майже чверть чистого доходу компанії, тоді як у 2015 році цей показник був практично нульовим. Наші нові амбітні цілі свідчать про впевненість кардинально змінити довгострокове стійке майбутнє компанії, яке принесе користь акціонерам, споживачам та суспільству», – зазначив генеральний директор PMI Яцек Ольчак. 

За його словами, інновації та інклюзивність є ключовими для вирішення завдань компанії, пов’язаних зі зменшенням шкоди від використання тютюнових виробів, впливу на навколишнє середовище та суспільство. 

Попри те, що переважну більшість продажів компанії становлять сигарети, PMI прагне повністю замінити їх продуктами, які виключають горіння, а саме такими, що нагрівають тютюн та випаровують аерозоль з нікотином. Така продукція є кращою альтернативою для здоров'я повнолітніх курців ніж продовження куріння сигарет.

Компанія прагне, щоб до 2025 року понад 40 мільйонів повнолітніх курців, які не готові відмовитися від цієї звички, перейшли на бездимні продукти PMI. При цому частка такої продукції, за прогнозом, становитиме 50% чистого річного доходу компанії.

Ключові показники бізнес-ефективності PMI:

  • Станом на 31 грудня 2020 року IQOS доступний для продажу у 64 країнах. Кількість користувачів уже перевищила 17,5 млн, з них 12,7 млн — колишні курці, які повністю перейшли на IQOS, відмовившись від сигарет.
  • У 2020 році компанія інвестувала 495 мільйонів доларів США в інноваційні дослідження та розробки (R&D), 99% яких були спрямовані на дослідження бездимної продукції.
  • У 2020 році чистий дохід PMI від продажу бездимної продукції становив 23,8% порівняно з 0,2% у 2015 році.
  • У 2020 році обсяг поставок бездимної продукції PMI склав понад 10% порівняно з 0,1% у 2015 році.
Ключові показники принципів ESG:

  • В умовах пандемії 100% виробників тютюну та працівників фермерських господарств – постачальників PMI були забезпечені засобами індивідуального захисту.
  • У 2020 році компанія скоротила викиди CO2 на 26% у власній діяльності та на 18% у ланцюзі постачання. Такі результати стали наслідком пандемії COVID-19 та зусиль компанії на шляху до  досягнення вуглецевої нейтральності.
  • У серпні 2020 року PMI запустила в Новій Зеландії IQOS VEEV – перший електронний пристрій, оснащений технологією перевірки віку. PMI прагне, щоб до 2023 року 100% електронних бездимних пристроїв були оснащені цією технологією.
  • У 2020 році компанія забезпечила 100% закупівель без ризику вирубки реліктових лісів. PMI продовжить докладати зусилля для збереження біорізноманяття та зниження впливу на навколишнє середовище.
  • PMI продовжила реалізацію програми CIRCLE з переробки бездимних електронних пристроїв та досягла показника 84% в утилізації пристроїв IQOS, повернутих до центрів CIRCLE (відсоток від ваги кожного пристрою).
  • Станом на грудень 2020 року 37,2% керівних посад у PMI обіймають жінки порівняно з 36,1% у 2019 році. Компанія знаходиться на шляху до досягнення гендерного балансу на всіх рівнях:  до 2022 року жінки мають займати 40% керівних посад.
Повний Інтегрований звіт за 2020 рік доступний за посиланням.



Компанія Philip Morris International Inc. Стратегічна ціль створення майбутнього без сигаретного диму

Компанія Philip Morris International Inc. (PMI) – перша тютюнова компанія, яка трансформує свій бізнес, щоб досягнути стратегічної мети - заміни сигарет на бездимні продукти в інтересах повнолітніх споживачів, які інакше продовжували б курити, суспільства, компанії та своїх акціонерів. PMI – провідна міжнародна тютюнова компанія, що займається виробництвом і продажем сигарет, бездимних продуктів та електронних пристроїв і аксесуарів,  а також інших нікотиновмісних продуктів. PMI будує свою стратегію, спираючись на нову категорію бездимних продуктів, які хоча і не абсолютно нешкідливі, є набагато кращою альтернативою, ніж продовження куріння. Завдяки можливості використовувати різні сфери науки при розробці продуктів, найсучаснішу виробничу базу і наукові обґрунтування, PMI прагне забезпечити відповідність своїх бездимних продуктів потребам повнолітніх споживачів і строгим нормативним вимогам.

Крім того, PMI вивела систему електричного нагрівання тютюну IQOS і тютюновмісні стіки до неї на ринок США за допомогою ексклюзивної ліцензійної угоди з Altria Group, Inc. після отримання дозволу від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). Асортимент бездимних продуктів PMI під брендом IQOS включає категорію тютюну для нагрівання і системи для електричного нагрівання тютюну. За оцінками PMI, станом на 31 березня 2021 року 14 мільйонів дорослих курців у всьому світі вже перейшли на IQOS і відмовилися від куріння. Бездимні продукти PMI можна придбати у 64 країнах. Додаткову інформацію можна отримати на веб-сторінках PMI: https://www.pmi.com/; https://www.pmiscience.com/.

Поділитися цією історією