Top Employer Institute визнав Філіп Морріс в Україні одним з кращих роботодавців

news_picture
Афільовані компанії Філіп Морріс Інтернешнл в Україні визнані Top Employer Institute одними з кращих роботодавців в Україні, Європі та світі. Сертифікат Кращого роботодавця Філіп Морріс в Україні отримують сьомий рік поспіль, починаючи з 2014 року.

Щорічно незалежний міжнародний інститут - Top Employer Institute - проводить оцінку компаній-роботодавців на відповідність високим світовим стандартам у сфері управління персоналом. Оцінка проходить за такими критеріями: стратегія управління талантами/ розвиток персоналу, планування кадрових ресурсів, програми адаптації нових працівників, навчання та розвиток, оцінка ефективності праці, програми розвитку лідерства, компенсації та пільги, корпоративна культура.

«Я пишаюсь тим, що працюю в компанії, яка визнана однією з кращих роботодавців України, Європи та світу. Більше того, цьогоріч уперше всі країни нашого кластеру, у тому числі Грузія, Вірменія і Молдова, довели, що забезпечують гідними умовами праці своїх співробітників та отримали заслужену сертифікацію. Будучи кращим роботодавцем, наша команда трансформується, розширюючи можливості для наших колег і запроваджуючи інноваційні способи роботи, щоб досягти нашого бачення майбутнього без тютюнового диму», – повідомив Міхаліс Александракіс, генеральний директор Філіп Морріс Україна.

У 2020 році сертифікацію понад 1500 компаній у 118 країнах світу на п'яти континентах. Наразі компанії, які отримали сертифікат Top Employer Institute, забезпечили достойними умовами праці більше, ніж 6 000 000 працівників у всьому світі.

«Щоб отримати сертифікацію, учасники повинні довести, що впроваджують найкращі практики у сфері управлінння персоналом. Визнані компанії-роботодавці – яскравий приклад відданості своїм людям. Це організації, що постійно вдосконалюються, аби забезпечити їм гідні умови праці. Вітаємо!» – поділився Девід Плінк, CEO Top Employer Institute.

Поділитися цією історією