Філіп Морріс в Україні тимчасово ввозитиме тютюнові вироби в упаковці країн, визначених Верховною Радою

news_picture
18 квітня 2022 року – Через військові дії в Україні виробничий центр Філіп Морріс у Харківській області тимчасово припинив роботу, ланцюги постачання були порушені. 

15 березня Верховна Рада дозволила тимчасовий імпорт та продаж сигарет маркованих відповідно до вимог ЄС.

Відповідно до цього рішення, компанії Філіп Морріс в Україні будуть тимчасово імпортувати тютюнові вироби в упаковці з країн Європейського Союзу. 

При цьому вся імпортована продукція буде мати українські марки акцизного податку, а також міститеме надруковану максимальну роздрібну ціну та дату виробництва.

«Це надзвичайний захід, ми сподіваємося, що зможемо відновити виробництво в Україні, як тільки це буде безпечним для наших працівників. Ми прагнемо забезпечити уряд необхідними податковими надходженнями від імпорту продукції, з якої сплачуватимуться відповідні податки та мита», – сказав Максим Барабаш, генеральний директор Філіп Морріс в Україні.

З початку війни в Україні компанії Філіп Морріс сплатили понад 2,4 млрд грн акцизного податку.

«Ми продовжуємо забезпечувати роботою понад 1500 українців, а також надаємо їм та членам їх родин допомогу з екстренним розселенням та транспортуванням. Philip Morris International спрямувала 10 млн доларів США на гуманітарну допомогу; наші колеги та друзі з 80 країн світу зібрали понад 550 тис. доларів США на допомогу українцям, які постраждали від військового вторгнення  Росії», – додав Максим Барабаш.

Довідково:

Philip Morris International продовжує надавати гуманітарну допомогу та підтримувати українських співробітників. Компанія спрямовує свої зусилля на досягнення трьох важливих місій: надання допомоги в евакуації понад 1000 людей на сьогоднішній день, у тому числі з найбільш постраждалих районів; невідкладна допомога працівникам, які залишаються в Україні; надання матеріально-технічної, медичної, фінансової та іншої практичної підтримки тим, хто виїхав, у сусідніх країнах. PMI у партнерстві з неурядовими організаціями у багатьох країнах доставляла продукти харчування, ліки та інші предмети першої необхідності. 

Поділитися цією історією