Усе про Embark: нова кар'єрна програма для студентів від Філіп Морріс Україна

embark-1
Нова програма Embark 2024 – це реальна можливість почати свою кар'єру у міжнародній компанії навіть без досвіду роботи. У тебе будуть 3 місяці, під час яких ти спробуєш свої сили у відділі продажів. І не хвилюйся, якщо чогось не знатимеш – за підтримки кураторів ти будеш багато навчатися, практикуватися самостійно та в команді і всього за літо опануєш нову професію. Круто ж?

У результаті ти знатимеш повний цикл продажів, отримаєш реальний досвід у Філіп Морріс Україна, а, можливо, і отримаєш офер на продовження роботи.

Подати заявку на Embark 2024 можна вже зараз! Набір триває до 15 травня 2024 року.

Нижче всі деталі про студентську програму Embark 2024: що це таке, як проходить відбір, лайфхаки з підготовки та чого очікувати після закінчення! Спойлер: для стажування обов’язково потрібно мати водійське посвідчення категорії В.

Що таке Embark 2024?

embark-2

Embark 2024 — це кар’єрна програма від Філіп Морріс в Україні для студентів 4-6 курсів університету або випускників університету 2022-2023 року. Стажування триває 3 місяці і містить як теоретичне навчання, так і практичну роботу трейд-мерчендайзером. Разом з нашими колегами ти будеш їздити на корпоративному авто у точки продажів, щоб:

  1. Слідкувати за тим, як представлені наші продукти;
  2. Перевіряти стан торгового обладнання;
  3. Спілкуватися з партнерами та клієнтами і розказувати їм про наші продукти (а це х100 до розвитку комунікаційних скілів!).

Але перед цим тримай декілька важливих пунктів, які варто знати:

Тип роботи: лише офлайн, керувати авто на ремоуті не вийде.

Що важливо: бути студентом 4-6 курсів університету або випускником 2022 - 2023 року та мати водійське посвідчення категорії В (або бажання отримати його найближчим часом).

Чим EMBARK відрізняється від INKOMPASS?

Насправді, майже всім. EMBARK – це корострокове стажування на літо для тих, хто бачить свій розвиток у відділі продажів та вміє керувати автомобілем. INKOMPASS – триваліша програма, яка складається з двох етапів по 6 місяців.

embark-3

Що відбувається під час стажування?

Реальна практика.

Учасники програми буквально стають частиною компанії та працюють з поточними задачами відділу продажів. Конкретні обов’язки та багато практики — основна частина щоденної роботи. Завдяки цьому після стажування студенти мають реальний досвід та спеціалізовані навички в сфері продажів.

Регулярний нетворкінг.

Коучинг від колег та зворотній зв'язок від керівника — це те, що допоможе круто прокачати свої здібності та здобути нові скіли.

Офер після стажування.

За результатами кар’єрної програми буде можливість отримати офер від компанії і почати будувати кар'єру в Філіп Морріс.

Географія Embark 2024: у яких містах України доступна програма?

Embark 2024 — це глобальний проект від Філіп Морріс Україна, на який заявку ти можеш подати в різних містах України:
Одеса, Дніпро, Львів, Ужгород, Мукачево, Миколаїв, Кривий Ріг, Запоріжжя, Черкаси, Кропивницький, Вінниця, Рівне, Хмельницький, Львів, Луцьк, Чернігів, Біла Церква.

Але пам’ятай, що роботи на ремоуті немає.

Хто може потрапити на Embark 2024: які вимоги до студентів?

Все буде просто — серед обов'язкових вимог всього декілька пунктів:

  1. Бути студентом 4-6 курсів університету, або випускником 2022-2023 року. Зазвичай студенти старших курсів можуть ефективніше поєднувати роботу з навчанням.
  2. Наявність водійського посвідчення категорії В (або бажання отримати його найближчим часом).
  3. І, звісно, ж мотивація та бажання вчитися.

P.S. Маємо хорошу новину – англійська зовсім не важлива.

Етапи відбору: скільки їх та з чого складаються

Тепер детальніше про етапи відбору — усього їх три. Після кожного пройденного кроку кандидати отримують зворотній зв’язок на email. Тому рекомендуємо не губити наші листи і обов’язково перевіряти папку «Спам». 

Якщо протягом тижня після етапу студент не отримав жодної звістки, достатньо просто написати нам на пошту Ukraine.InKompass@pmi.com — з усім допоможемо.

Важливо — для проходження кожного з етапів буде 7 днів. 

Перший етап — реєстрація
Просте заповнення форми з особистими даними та загальною інформацією про кандидата. Якщо все ок — йдеш далі.

Другий етап — онлайн тест
Онлайн тест, що допоможе дізнатись трошки більше дізнатись про кандидата.

Третій етап — центр оцінювання
Якщо ти пройшов всі попередні етапи, далі буде центр оцінювання — це день, коли ти знайомишся з іншими кандидатами, ви об’єднуєтесь в команду і починається найцікавіше — тім-ворк, презентації та інтерв’ю. Тобі точно сподобається ця частина відбору.

Відбір закінчився. Що далі?

Вітаємо, всі етапи відбору позаду, тепер ми беремо всю роботу на себе. Якщо ти пройшов відбір, тобі з усім допоможуть — видадуть все, що потрібно для роботи, відкриють банківську карту (участь у програмі оплачується) та вирішать купу інших дрібниць. А наша команда People&Culture підтримає тебе протягом усього періоду стажування.


Що робити, якщо відбір не було пройдено?
По-перше, не засмучуватись і не опускати руки. По закінченню відбору ми обов’язково даємо розгорнутий зворотній зв'язок про те, які скіли, на нашу думку, варто підтягнути. І завжди можна спробувати наступного року. А по-друге, якщо кандидат справді класний, але ми з різних причин не змогли запропонувати йому місце в програмі — чому б не податись на вакансії початкових рівнів? Шукай наші вакансії у розділі Кар'єра або на сайтах з пошуку роботи.
 

Встигни подати заявку на Embark 2024 до 15 травня 2024 року!

 

Поділитися цією історією