Мені вдалося! І ти також зможеш! Відгуки учасників кар'єрної програми INKOMPASS від компанії Філіп Морріс Україна

inkomp_people_main_1

Все ще вважаєте, що у великих компаніях студенти тільки приносять каву, нудяться у копіювальних та потерпають від ігнору старших колег? Та ні! А щоб переконатися остаточно, достатньо просто прочитати цей матеріал.

Одразу нагадаємо, подати заявку на кар'єрну програму INKOMPASS можна до 10 травня ось тут – клік.Діма Загребельний

Діма Загребельний про Inkompass

Я навчався в КНЕУ на міжнародній економіці та менеджменті. І вже тоді брав участь у Philip Morris Business Academy . Власне, там і дізнався про таку круту можливість, як програма розвитку кар'єри INKOMPASS.

За час бізнес-академії про Philip Morris Ukraine у мене вже склалося добре враження. Ну а INKOMPASS — був класною можливістю для отримання першого досвіду роботи під час навчання.

Один з найхвилюючих спогадів про Інкомпас — захист проекту перед командою менеджерів. Це був мій перший досвід публічних презентацій у бізнесі. Той випадок, коли одночасно і страшно і дуже корисно. Але після цього виступати перед великою аудиторією стало супер легко!

Далі все надшвидко завертілося! Команда People & Culture максимально комфортно організували знайомство новачків з колегами та робочими процесами. Ну і звичайно мені дуууже пощастило з моїми Buddy, супервайзером та відділом.

Спочатку я спробував свої сили у RRP Active Acquisition. Задача цього відділу – надати повнолітнім курцям можливість переключитись на менш шкідливі альтернативи. А після програми мене запросили у відділ RRP Customer Care.

Отже, я в компанії трохи більше 2 років: 9 місяців — у програмі INKOMPASS; 11 місяців — на позиції молодшого спеціаліста у відділі Customer Care; і вже 7 місяців — продовжую працювати фахівцем в цьому ж відділі.Даша Петровська

Даша Петровська про Inkompass

Привіт Харківському національному університету ім. В.Н.Каразіна!
Я навчалася на міжнародних економічних відносинах і про INKOMPASS дізналася від однокурсників. Вони вже проходили програму і дуже-дуже її хвалили. Це трохи насторожувало, я тоді думала: "Ну там точно щось не так!". Спойлер — все так!

Мені дуже хотілося працювати й спілкуватися англійською. А ще я розраховувала, що INKOMPASS допоможе визначитися з напрямком подальшої кар'єри.

Найстрашнішим для мене було усвідомлення, що це робота у великій міжнародній компанії! Ну де мені, студенту, впоратися з усіма цими робочими завданнями? Проте я все ж наважилась.

Мене направили до відділу Operations Planning, який займається підрахунком основних виробничих показників на Харківській фабриці. Найлегшим було знайомство з колективом. Я дуже швидко освоїлася! Друга частина програми, з січня 2019 року, проходила вже у відділі Supply Chain Planning — ця команда займається плануванням виробництва.

Зараз я продовжую працювати із плануванням, але вже на посаді Site Integrated Planner. Якщо чесно, я дуже рада, що тоді не злякалася і що все вдалося!Гліб Сидякін

Гліб Сідякін про Inkompass

Я навчався в Одеському національному університеті ім. Мечникова, за спеціальністю – історія. Раптово! Про INKOMPASS дізнався в університеті, плюс чув хороші відгуки від інших студентів.

Мені сподобалась проектна спрямованість програми. Було дуже цікаво дізнатися як працюють великі міжнародні компанії зсередини. Приваблювала корпоративна культура і велика кількість викликів. Окей, виклики більше!

Найскладнішим був перший тиждень програми. Час, коли на тебе вивалюють тонну специфічної інформації. Але, якщо встигаєш засвоювати, потім вже нічого не страшно.

Було легко і круто заводити нові знайомства з такими ж студентами. А що стосується роботи, то перший час, коли щось здавалося занадто легким, це означало лише одне – ти не врахував величезну підводну частину айсбергу. Ох.

Звичайно були факапи, але всі вони виправлялися по ходу та за підтримки колег. В процесі програми у мене вийшло реалізувати кілька класних проектів. Наприклад: мотиваційні програми для хостес, збільшення обізнаності користувачів про формат IQOS Friendly і, звичайно, організувати регіональну конференцію для власників торгових точок – наших ключових партнерів у регіоні.

Я був приємно здивований, коли мою ініціативу підтримали всі залучені співробітники в регіоні. А я тоді просто сказав: "Навіщо нам презентувати третій айкос кожному партнеру окремо, якщо ми можемо зібрати їх разом і розповісти про сфери потенційного співробітництва".

Я починав з позиції Consumer Activation Executive в Одеському регіоні, а зараз працюю у Київському хедофісі! Здається, тільки заплющив-розплющив очі, а вже минуло 3 роки!Даша Подлєсна

Даша Подлєсна про Inkompass

А я ще навчаюся! Зараз закінчую 4 курс в КПІ ім.І.Сікорського, факультет менеджменту та маркетингу.

Про INKOMPASS мені розповів хлопець, з яким ми ходили на курси аудиту. Він брав участь у бізнес-академії від Філіп Морріс. І якось ділився враженнями про компанію, про PMBA та згадав, що незабаром буде весняний набір на програму. Я загорілася! А потім про старт програми нагадали студентські телеграм-канали на кшталт InternsGo!

Так це ж взагалі круто: досвід роботи в міжнародній компанії такого рівня, можливість спробувати себе в реальних бізнес-кейсах і нарешті з'ясувати, чим тобі цікаво займатися далі! А ще я побачила фотки офісу і закохалася!

Страшно було не відповідати очікуванням: переживала, що на тестах облажалася, що англійську знаю недостатньо добре, що ексель можна і трохи краще розуміти. Але в підсумку, тут у мене вийшло знайти справжню родину у вигляді моєї команди, здати проект і прокачати себе. Так я залишилась у компанії вже справжнім штатним співробітником.

Якщо врахувати період проходження програми – я в компанії 9 місяців, а в штаті поки що 2. Так що у мене ще все попереду! Але ж дуже круто, що все вдалося!Костя Жигалюк

Костя Жигалюк про Inkompass

Я закінчив КНТЕУ, за фахом "Менеджмент персоналу". Після проходження бізнес-академії зрозумів, що хочу працювати саме тут. Діставав HR команду питаннями про вакансії.

У програмі INKOMPASS – особисто я бачив можливість спробувати себе в нових завданнях і новому рівні відповідальності. Пам'ятаю, що на зустрічі з майбутнім керівником я відчув себе дуже комфортно, а хороші стосунки з людьми – половина успіху.

Найстрашнішим був момент, коли за пару тижнів роботи мій керівник поїхав у відрядження, і я залишився один-на-один з усіма питаннями та проханнями колег. Тоді довелося у кілька разів пришвидшитись та розібратися що до чого.

Легко тут не буває, але це і класно! Так ти одразу залучений у величезну кількість бізнес-процесів та відчуваєш свій внесок. Але врешті звикаєш працювати на високій швидкості, і це більше не викликає здивування.

Мені вдалося пройти програму і залишитися в компанії в якості співробітника. А ще – успішно завершити десятки різних проектів, які допомагають нашим брендам розвиватися.

Зараз я працюю на позиції Brand Executive Value Brands. За час роботи у Філіп Морріс встиг попрацювати практично з усіма брендами в портфелі компанії. А, до речі, скільки я тут? 3 роки? Wow!Подати заявку!

Більше відгуків у нашому Instagram та Facebook
А ще дивись розділ "Кар’єра" на robota.ua

Поділитися цією історією