Фінансовий онлайн-інтенсив для студентів від Philip Morris Business Academy. Як отримати роботу у фінансах без досвіду?

pm_news_2

Щороку восени Філіп Морріс Україна запрошує студентів та випускників на бізнес-курс Philip Morris Business Academy. У 2021 він починається з фінансового онлайн-інтенсиву.

Подати заявку на бізнес академію Фінанси 2021 можна вже зараз!

Набір триває до 3 жовтня 2021 року.

Що таке фінансовий онлайн-інтенсив від Philip Morris Business Academy?
Хто може взяти участь у фінансовому інтенсиву?
Як взяти участь у фінансовому інтенсиві?
Я пройшов відео-інтерв’ю. Що далі?
Стажування після PMBA та офер від компанії. Як потрапити?


Що таке фінансовий онлайн-інтенсив від Philip Morris Business Academy?

Фінансовий інтенсив PMBA — це:

 • Три воркшопи з фінансів протягом 3 тижнів, які проводять практикуючі фахівці Філіп Морріс Україна.
 • Заняття проводяться щовівторка з 19:00 до 21:00.
 • Онлайн і, звісно, безкоштовно.
 • На лекціях поговоримо про:

Воркшоп №1: Загальний огляд фінансів, внутрішній контроль та оподаткування.

Воркшоп №2: Казначейство, бухгалтерський облік та фінансову звітність.

Воркшоп №3: Бюджети, бізнес-стратегію та бізнес-планування.

 • А ще, це реальні бізнес-кейси, професійний нетворкінг, можливість прокачати фінансову англійську та отримати навички, необхідні для роботи в фінансових структурах міжнародних компаній. Теорію залишимо для університетів. На цьому курсі буде величезна кількість практики.

Курс читатимуть практикуючі фахівці Філіп Морріс Україна: Head of Financial Planning & Accounting Алла Артамонова, головний бухгалтер Світлана Капленко, а також інші співробітники відділу фінансів.


Хто може взяти участь у фінансовому інтенсиві?

Щоб взяти участь в програмі потрібно:

 1. Бути студентом 3-6 курсів економічних спеціальностей або випускником 2020-2021 років.
 2. Знати англійську мову на рівні Intermediate і вище. Все ок, лекції будуть українською або російською. Однак, учасники отримуватимуть багато інформації англійською для підготовки. Це необхідно враховувати.
 3. Взяти участь в онлайн-програмі можна з будь-якої точки України. Головне — мати лептоп та доступ до інтернету.

Як взяти участь у фінансовому інтенсиві?

 

Щоб стати частиною програми потрібно:

 1. Заповнити анкету з особистою інформацією на офіційному сайті програми. Якщо ви раніше вже подавались на одну з наших програм, скоріше за все у вас вже є зареєстрований профіль. Просто залогіньтесь зі своїм логіном і паролем.
 2. За бажанням можна завантажити резюме. Це не обов’язково і не впливає на критерії відбору, однак, так нам буде легше з вами познайомитись та зрозуміти, що ви — класний кандидат.
 3. Пройти нескладне відео-інтерв'ю англійською мовою до 3 жовтня. Після реєстрації кандидат отримає лист на пошту, яку вказав при заповненні анкети. Там буде посилання на відео-інтерв’ю. Переходимо за лінком, налаштовуємо мікрофон і камеру, натискаємо старт. На екрані висвітиться 3 питання, на кожне потрібно коротко відповісти протягом двох хвилин. Перед тим, як почати реальне інтерв'ю, буде можливість потренуватися і відповісти на одне тестове питання. Ця відповідь не буде записуватися.

Я пройшов відео-інтерв’ю. Що далі?

Після того, як ми отримали відео-інтерв’ю, команда проглядає відео від кожного потенційного учасника і обирає найкращих. За день до старту, 4 жовтня, ми звяжемось з усіма кандидатами, що успішно пройшли оцінювання. Вся комунікація, знову ж таки, в емейлі.

Також, в листі буде лінк на спеціальний PMBA телеграм-канал і чат. Це — наша платформа для всіх анонсів, посилань на трансляції та інших важливих штук. Саме тут учасники дізнаватимуться всі новини під час курсу.

Якщо кандидат не пройшов відбір, ми обов’язково дамо розгорнутий зворотній зв'язок на email. А ще, завжди можна податись наступного року або спробувати свої сили в кар’єрній програмі INKOMPASS, відбір на яку проходить щовесни.


БОНУС! Стажування після PMBA та офер від компанії.

Найуспішніші учасники фінансового інтенсиву матимуть шанс потрапити на стажування до фінансових відділів у Києві, де знаходиться головний офіс компанії, і Харкові, де розташована фабрика Філіп Морріс..

На фінансовому курсі нараховуватимуться бали за відвідування онлайн лекцій та успішне вирішення практичних бізнес-кейсів. Більше балів — більше шансів отримати офер на стажування, не маючи при цьому жодного досвіду роботи. І можливо, потрапити у відділ до одного зі спікерів курсу.

Якщо пощастить, отримаєш оплачувану фултайм роботу з офіційноюзарплатою з перших днів. Перевага — зможеш поєднувати роботу з навчанням.

Перший етап програми триватиме 6 місяців, після його закінчення буде оцінювання. Якщо результат буде успішним — зможеш продовжити програму і на другому етапі (також 6 місяців). Більше про кар’єрну програму розповідаємо тут.

Маєш питання про курс чи інші кар’єрні можливості у Філіп Морріс? Пиши нам в інсту: @philipmorris_ua

Поділитися цією історією