Philip Morris Business Academy (PMBA): відгуки учасників про бізнес-курс від компанії Філіп Морріс Україна

pmba_main_ru

Знати теорію — круто, а мати практичні навички, розуміти як працює великий бізнес та як усе влаштовано в міжнародних компаніях — ще крутіше! Саме для цього ми створили Бізнес Академію Філіп Морріс — аби студенти та випускники мали змогу отримати практичні знання і дати потужний старт своїй кар’єрі.

Як це — протягом двох місяців навчатися на реальних проектах і великих бюджетах та отримувати досвід, який справді згодиться в твоєму резюме? Розповіли колишні учасники бізнес-курсу Philip Morris Business Academy, а тепер — працівники компанії Philip Morris.

Нагадуємо, подати заявку на практичний бізнес-курс Philip Morris Business Academy можна до 31 жовтня ось тут.Руслана Козакова, Junior Brand Executive


Мій шлях у Philip Morris почався зі скролінгу Телеграму. В одному з каналів я побачила, що можна взяти участь в освітній програмі від міжнародної компанії і подумала: «А чому б і ні?» За освітою я не економіст, навчалася в Київському національному лінгвістичному університеті. Мені сподобалося, що необов'язково бути економістом чи фінансистом, щоб стати учасницею.

Після навчання у Philip Morris Business Academy я зрозуміла, як працює міжнародна компанія. Нам розповіли про зони відповідальності різних відділів, показали, як компанія комунікує зі споживачем, а найбільш натхненною була лекція про те, як запустити бренд, щоб він став lovemark! Я відчула, що це моє.

Після бізнес-курсу потрапила до відділу RRP Offline Communication, де займалася комунікаційними матеріалами для брендів IQOS і lil SOLID. Набравшись досвіду, почала працювати з іншими брендами компанії.

Я люблю зміни і хотіла б попрацювати в різних департаментах. Адже життя одне, а цікавих проєктів і крутих колег у Philip Morris так багато!

Усім майбутнім учасникам бізнес-академії я хочу сказати одну річ: ви класні! Тому не соромтеся, скоріше заповнюйте анкету та готуйтеся поринути в океан інсайтів. Від вас потрібний тільки гарний настрій і бажання навчатися. Про все інше подбає Philip Morris Business Academy.Павло Черніцов, Digital Marketing & Infrastructure Executive


У КНЕУ ім. Гетьмана моєю спеціальністю був маркетинг. Під час навчання мені дуже хотілося почати працювати, щоб застосовувати теорію на практиці. Я вивчав ринок вакансій, шукав можливості для стажувань, поки нарешті в одному з телеграм-каналів не натрапив на інформацію про набір в Philip Morris Business Academy. Це було саме те, що потрібно.

Під час навчання на бізнес-курсі я був вражений складністю і тонкощами роботи такого механізму, як компанія міжнародного рівня, і тим, наскільки масштабними можуть бути проєкти.

Зараз я працюю в команді Digital і постійно чекаю нових викликів. Незважаючи на те, що у Philip Morris я трохи більше року, мені вже доручають великі проєкти. Чим серйозніше завдання, тим більше хочеться рухатися вперед.

Я зрозумів, що для того, щоб домогтися успіху, потрібно просто працювати, помилятися, шукати шляхи виходу з ситуації, навчатися і йти далі.Вікторія Шварьова, Accounts Payable Executive


Одного разу в нашому ХНЕУ ім. Семена Кузнеця був день відкритих дверей. Приходили представники різних компаній, розповідали про себе як про потенційних роботодавців. Там я і дізналася про таку круту можливість, як Philip Morris Business Academy.

Я вчилася на економіста і відчувала, що обрала напрям, який приносить мені задоволення. Саме тому програма фінансового інтенсиву PMBA була прямо в яблучко. Я добре знаю англійську, люблю вчитися, тому перед співбесідою майже не хвилювалася. Все пройшло добре, спокійно і ось воно — запрошення на курс! Океан інформації, море кейсів і все це англійською мовою. Часом було складно і я втомлювалася, але втома була приємною, адже бізнес-академія — не лише про навчання, а й про нові знайомства та зустрічі з цікавими людьми, які надихають своїми досягненнями. В університеті нам давали в основному загальну інформацію, а тут на мене чекали конкретні кейси реальної компанії, важливі нюанси, персональна увага до кожного мого питання. Взагалі компанія Philip Morris підкорила мене своєю доброзичливою атмосферою. В оточенні таких людей здається, що все можливо.

Після навчання в бізнес-академії я брала участь у кар’єрній програмі Inkompass, після якої отримала шанс попрацювати в компанії. Зараз працюю у фінансовому відділі, але відкрита до нових можливостей в інших департаментах, якщо з'явиться така нагода.

Найголовніше — не боятися пробувати. Одного разу все обов'язково вийде.Олена Місюра, Сorporate events & Communications Executive


Моя історія з Філіп Морріс розпочалася 2 роки тому, коли я побачила рекламу Philip Morris Business Academy в Інстаграм. Я навчалася на 4 курсі і це був період, коли вже почала думати про свою майбутню кар‘єру.

Для мене PMBA стала поштовхом для розвитку та реалізації себе. Дізнавшись про роботу міжнародної компанії, отримавши знання про внутрішні бізнес-процеси та інструменти, надихнувшись цікавими спікерами, я зрозуміла, де саме хочу бачити себе по закінченню ВНЗ.

Під час PMBA нам розповіли про програму стажування INKOMPASS, яка і стала моїм початком кар‘єри в Філіп Морріс. Рік я працювала у відділі Customer Care та займалася ключовими напрямами роботи контакт-центру IQOS: інформування та навчання агентів, оцінка якості і т. д. Нещодавно я змінила свою інтернську посаду і перейшла до відділу Consumer Engagement, де займаюся внутрішніми комунікаціями.

PMBA — це можливість дізнатися більше про внутрішні процеси однієї з найбільших міжнародних компаній в Україні, зрозуміти, в якому напрямі тобі цікаво розвиватися, і головне — прийняти рішення, чи готовий ти стати частиною Філіп Морріс.

Поділитися цією історією