В Instagram з’явився офіційний акаунт Філіп Морріс Україна. Руйнуємо міфи та стереотипи.

pmu_insta_2

Навколо великих компаній безліч міфів та стереотипів. Ми – не виключення.

Виявляється, дехто думає, що робота у Філіп Морріс – це суворий дрес-код, чорні піджаки та краватки. Звертатися один до одного можна виключно на "ви". А до босів краще не звертатися взагалі, бо ж субординація та ієрархія. Щоб потрапити до нас на работу потрібні мінімум 10 років досвіду у міжнародних проектах та гарвардський диплом. Наші офіси, звісно ж, схожі на корпоративні мурашники зі штучним освітленням та без жодного натяку на особистий простір.

Можна дуже довго розповідати про те, що насправді все зовсім не так. А можна просто показати!

Запускаємо офіційний Інстаграм аккаунт Філіп Морріс Україна @philipmorris_ua. Please, follow us, якщо хочете побачити як усе є насправді. Попереджаємо, дещо може вас шокувати. У хорошому сенсі цього слова.

Філіп Морріс Україна Instagram5 цікавих фактів про нас, як тизер:

  1. Не повірите, але Philip Morris International – вже не зовсім просто міжнародний FMCG гігант. Він трансформується і стає технологічною продуктовою компанією та лідером інновацій.
  2. У нас є незвичайні та навіть надзвичайні відділи та посади. Наприклад, команда Brand Retail, що управляє мережею брендових магазинів IQOS Space. Або команда Consumer Experience. Знаєте, що вони роблять? Дізнаєтесь тут @philipmorris_ua.
  3. Проекти у корпоративному світі можуть “жити” за принципами Agile, а Scrum існує не лише для IT.
  4. До нас можна потрапити без досвіду роботи та іноді навіть без диплому.
  5. А своїх співробітників Philip Morris Ukraine часто відряджає попрацювати за кордоном, щоб здобути міжнародний досвід і нові навички та поділитися своїми знаннями з іншими ринками. Так, міжнародні релокації – це теж не лише для IT-шників.

Приєднуйтесь до нас у Instagram та Facebook

Follow us. With us!

Поділитися цією історією