Продукція Філіп Морріс тимчасово вироблятиметься на фабриці Імперіал Тобакко у Києві

news_picture
Компанії Філіп Морріс та Імперіал Тобакко в Україні оголошують про співпрацю. 

У серпні 2022 року фабрика Імперіал Тобакко, що знаходиться в Києві, розпочне виробництво сигарет під торгівельними марками Bond Street, L&M, Marlboro, Parliament та Philip Morris, що належать компанії Philip Morris International (PMI). 

Такий крок дозволить забезпечувати потреби українських повнолітніх споживачів, які курять, та зберегти доступність продукції Філіп Морріс в Україні.

«З 24 лютого робота нашої фабрики зупинена через бойові дії в Харківській області. З самого початку війни ми шукали альтернативні способи, як забезпечити поставки продукції. Ми дуже раді, що знайшли взаємовигідне рішення з компанією Імперіал Тобакко, яка вироблятиме продукцію відповідно до високих стандартів якості PMI. Для Філіп Морріс це тимчасовий захід. Ми сподіваємося, що зможемо відновити виробництво на нашій харківській фабриці, як тільки це стане безпечним для працівників», — сказав Максим Барабаш, генеральний директор «Філіп Морріс Україна». 

Угода дозволить зберегти робочі місця, покращити забезпечення продукцією українського ринку та гарантуватиме сплату податків до державного бюджету. 

«Сьогодні наша країна переживає непрості часи, але завдяки співпраці та взаємодопомозі ми здатні долати труднощі. Фабрика Імперіал Тобакко в Києві має значний виробничий потенціал і сильну професійну команду, щоб забезпечити виробництво додаткових обсягів продукції якісно і в потрібний термін. З початку війни наше підприємство не може виконувати експортні поставки, тому угода з Філіп Морріс дозволить завантажити наші потужності. Для нас це унікальний досвід, який можливий через критичні умови, в яких зараз перебуває країна», - додала Галина Воробйова, голова правління «Імперіал Тобакко Продакшн Україна». 

Довідково:

Через зупинку виробництва у Харківській області Філіп Морріс з квітня імпортує продукцію в Україну. Поставки на український ринок забезпечують 8 підприємств PMI. З початку війни компанія сплатила до державного бюджету більше ніж 11 млрд грн податків.

Philip Morris International (PMI) є провідною міжнародною тютюновою компанією, що має на меті створення майбутнього без тютюнового диму та розвиває свій портфель на довгострокову перспективу за межі тютюнової та нікотинової продукції. Асортимент бездимних продуктів PMI включає системи для електричного нагрівання тютюну, нікотиновмісні под-системи, а також продукти з нікотином для перорального прийому. З 2008 року PMI інвестувала понад 9 мільярдів доларів США в розробку, наукові дослідження та комерціалізацію інноваційних бездимних продуктів для повнолітніх курців, які інакше продовжували б курити, з метою повного припинення продажу сигарет. Станом на 30 червня  2022 року,і за оцінками компанії, приблизно 19 мільйонів повнолітніх курців у всьому світі вже перейшли на IQOS і відмовилися від куріння.

Поділитися цією історією