Vytváříme budoucnost bez kouře

Jak dlouho bude vedoucí světová tabáková společnost vyrábět cigarety? Vybudovali jsme nejúspěšnější světovou tabákovou společnost s nejpopulárnějšími a nejlegendárnějšími značkami.
pmi-discussing-smile-highlight

Nyní přicházíme s převratným rozhodnutím.

Budeme mnohem víc než vedoucí tabáková společnost. Budoucnost PMI postavíme na výrobcích bez kouře, které představují mnohem lepší volbu, než kouření cigaret.
A proto naše vize – vize nás všech v PMI – je, že tyto výrobky jednoho dne nahradí cigarety.
Proč to děláme?

Protože bychom měli...

Rozumíme miliónům mužů a žen, kteří kouří cigarety. Hledají méně škodlivé a přesto uspokojivé alternativy kouření. A my jim nabídneme tuto volbu. Máme závazky vůči našim zaměstnancům a našim akcionářům, které chceme naplnit uskutečňováním této dlouhodobé vize úspěchu. Společnost od nás očekává, že budeme jednat zodpovědně.

A přesně v tomto duchu navrhujeme budoucnost bez kouře.

...a protože nyní můžeme.

Úspěch v tabákovém průmyslu nám poskytuje zdroje pro naše úsilí o dosažení naší ambiciózní vize. Díky představivosti a vytrvalosti tisíců lidí v PMI jsme vyvinuli průlomové výrobky, které jsou bez kouře a přinášejí potěšení.

A dnes už je prodáváme. Milióny lidí již přestaly kouřit a přešly na naše nové výrobky. A to je teprve začátek. Investicemi chceme z těchto výrobků vytvořit ikony budoucnosti společnosti Philip Morris.

Budoucí PMI, která se proslaví nahrazováním cigaret řadou revolučních výrobků.

V měnících se dobách se vždy můžete rozhodnout neudělat nic. My jsme se místo toho vydali novým směrem. Rozhodli jsme se udělat něco opravdu velkého.

Sdílejte