Market Page Banner
COUNTRY

Czech Republic

czech_republic - shape
 Webové stránky Philip Morris ČR

Vítejte ve společnosti Philip Morris ČR a.s. Historie společnosti Philip Morris International v České republice začala v roce 1987, kdy společnost PMI poskytla licenci k výrobě Marlboro Československému tabákovému průmyslu, národnímu podniku, předchůdci státem vlastněné společnosti Tabák, a.s. V roce 1992 společnost Philip Morris International Inc. získala majoritní podíl ve společnosti Tabák, a.s., který k 1. listopadu 2000 přejmenovala na Philip Morris ČR a.s. Dnes jsme největším výrobcem tabákových výrobků v České republice a jsme kótovaní na pražské burze cenných papírů. Aktuální informace a dokumenty pro akcionáře jsou k dispozici v sekci Informace pro akcionáře společnosti Philip Morris ČR a.s. na webových stránkách společnosti.

Klíčová fakta


Počet zaměstnanců

přibližně 1200


Hlavní značky

Marlboro, L&M, Chesterfield, Philip Morris, Petra, Sparta

Top Employer Czech Republic 2017

Kořeny naší továrny v Kutné Hoře sahají do roku 1812, kdy malý závod začal vyrábět dýmkový a šňupací tabák. Dnes jsme největším výrobcem tabákových výrobků v České republice a naše akcie jsou kótovány na Burze cenných papírů Praha, a.s. včetně značek Marlboro, L&M, Chesterfield, Philip Morris, Petra, Sparta, a zaměstnáváme přes 800 lidí.

Společnost Philip Morris ČR a.s. rovněž významně přispívá na charitativní aktivity v České republice. Poskytujeme granty širokému spektru neziskových organizací, jak na národní tak i regionální úrovni. Našim cílem je podporovat organizace, které se zabývají sociálními problémy včetně Přístupu ke vzdělání, Ekonomickým příležitostem a Posílení postavení žen.

Philip Morris ČR a.s.

    Philip Morris ČR a.s.
    Karlovo náměstí 10
    Prague 2  
    120 00 
    Czech Republic

Linka kvality

Chcete se k nám připojit?