Підхід до охорони громадського здоров'я на основі здорового глузду

21 Jul 2020
Всесвітня організація охорони здоров'я прогнозує, що в 2025 році на планеті буде більше мільярда курців.* Якщо так багато людей все ще обирає куріння, є сенс надати їм менш шкідливі альтернативи сигаретам.
women-at-table

Ми інвестуємо наші зусилля, час і гроші, щоб розробити кращі альтернативи для повнолітніх курців. Наше інноваційне портфоліо включає чотири продуктові платформи, які задовольнятимуть різні вподобання повнолітніх курців.

Ми також шукаємо способи допомогти повнолітнім курцям, які так чи інакше продовжуватимуть курити, якнайшвидше перейти на альтернативні продукти. Ми можемо досягти відчутних результатів у галузі охорони здоров'я тільки тоді, коли велика кількість повнолітніх курців перейде на менш шкідливі альтернативи. Ми переконані, що правильне поєднання державного управління та підприємницької ініціативи допоможе значно знизити негативний вплив куріння на громадське здоров'я.

* Bilano V, Gilmour S, Moffiet T, d’Espaignet ET, Stevens GA, Commar A, Tuyl F, Hudson I, Shibuya K. (2015) Глобальні тренди та прогнози використання тютюну, 1990–2025: аналіз індикаторів паління від СООЗ Комплексна Інформаційна Система для контролю за тютюном. Lancet 385:966-76.

Поділитися цією історією