Проблема горіння

21 Jul 2020
Базовий ритуал куріння простий: курець підпалює сигарету і втягує повітря, поки листя тютюну і папір повністю не згорять. Згорання утворює складну суміш, яку ми називаємо димом.
problem-with-burning-banner

Тютюновий дим містить аромат тютюнової суміші, а також нікотин, складову листя тютюну. Однак, процес горіння також утворює понад 6000 хімічних речовин, з яких близько 1% були визначені причинами або потенційними причинами захворювань, пов'язаних з курінням, такими як рак легенів, серцево-судинні захворювання та емфізема.

Після багатьох років досліджень і розробок ми створили новий тип продуктів, принцип дії яких виключає процес горіння, а отже, дим не виділяється. Натомість ми знайшли декілька способів створювати ароматний аерозоль з нікотином для вдихання споживачем. Такий аерозоль містить значно менше шкідливих хімічних речовин у порівнянні з тютюновим димом.

Наші вироби для нагрівання тютюну базуються на принципі «нагрівання-без-горіння»: тютюн нагрівається достатньо, щоб вивільнити нікотин і аромат, не досягаючи при цьому температури горіння. Наші продукти без тютюну використовують рідкий нікотин з листя тютюну. Кожен продукт утворює ароматний аерозоль з нікотином. Використання наших революційних продуктів не виключає всі ризики для здоров’я, проте є кращою альтернативою курінню. Для того, щоб позбутися всіх ризиків, необхідно відмовитися від тютюну та нікотину в будь-якому вигляді.

Поділитися цією історією