Роль нікотину

21 Jul 2020
Нікотин викликає звикання і може бути дуже токсичним при потраплянні в організм у великих дозах (більших ніж ті, що виділяються під час куріння або вейпінгу). Він може викликати підвищення серцевого ритму та кров'яного тиску людини. Але всупереч поширеній думці, нікотин - не найшкідливіше в сигаретах.
Nicotine tobacco leaf

Насправді токсини і канцерогени тютюнового диму є основними причинами захворювань, пов'язаних з курінням. Нікотин є однією з причин, чому люди курять, наряду зі смаком та ритуалом. Для того, щоб повнолітні курці перейшли на менш шкідливі альтернативи сигаретам, ці продукти повинні містити нікотин. Саме тому, ми зосереджені на розробці продуктів, що містять ароматний аерозоль, насичений нікотином, але з набагато нижчим рівнем шкідливих речовин, ніж у тютюновому димі.

Хоч ці продукти є кращою альтернативою курінню, найкраще для здоров'я — це кинути курити або зовсім не починати. Для деяких людей — зокрема вагітних жінок та жінок, які годують груддю, а також людей із захворюваннями серця та високим кров'яним тиском або діабетом — використання будь-яких продуктів, що містять нікотин, є більш ризикованим.

Неповнолітні не повинні використовувати чи мати доступ до тютюну або продуктів, що містять нікотин.

Поділитися цією історією