Tervitame teid Philip Morris Internationali tütarettevõtetes Baltimaades. Philip Morris Leedu loodi 1993. aastal, kui me soetasime aktsiate enamusosaluse riiklikus tubakatehases ja seadsime sisse oma peakontori Vilniuses. 1996. aastal asutasime OÜ Philip Morris Eesti asukohaga Tallinnas. 1997. aastal avasime esinduskontori Lätis ja 2000. aastal firma SIA Philip Morris Latvia, asukohaga Riias.

1997 avasime Klaipedas, Leedus, uue tootmishoone, mis oli esimene sedalaadi ‘greenfield’ projekt Baltimaades ja 2001 hakkasime tootma Marlborot. Me anname tööd ligikaudu 550 inimesele Baltimaades.

Baltimaades oleme keskendanud oma korporatiivpanuse ja kogukonna toe sotsiaalprogrammidele, mis tegelevad kõige pakilisemate inimlike ja sotsiaalsete vajadustega, sealhulgas nälg ja äärmuslik vaesus, haridus ning koduvägivalla ennetamine.

Faktid

Töötajate arv

14

Peamised kaubamärgid

Marlboro, Parliament, L&M, Chesterfield and Philip Morris

 

Avaldati Philip Morris Internationali (PMI) Baltikumi ettevõtete esimene jätkusuutlikkuse aruanne.

See aruanne sisaldab meie jätkusuutlikkuse eesmärke, tulemusi, mida saavutasime 2022. aastal oma toodete ja tegevuse mõju muutmisel, ning edusamme, mida oleme teinud oma eesmärgi suunas luua suitsuvaba tulevik. Laadige aruanne alla siit.

Lisateavet meie jätkusuutlikkuse tulemuste kohta leiate siit.

 

 

Suitsetamine ja tervis

Download

Ostutellimuse üldtingimused

Download

Philip Morris Eesti Osaühing

Tartu mnt. 43 / F.R.Kreutzwaldi 24
0147 Tallinn
Eesti

+ 372 60 50 400