Kuriame ateitį be dūmų

Kaip ilgai pasaulyje pirmaujanti cigarečių gamybos įmonė dar bus cigarečių versle? Mes sukūrėme sėkmingiausią pasaulyje cigarečių gamybos įmonę ir populiariausius ženklus, tapusius ikonomis.
pmi-discussing-smile-highlight

Pristatome ateitį be dūmų

Kaip ilgai „Philip Morris International“ dar bus cigarečių versle?

Mes sukūrėme sėkmingiausią pasaulyje cigarečių gamybos įmonę ir populiariausius ženklus, tapusius ikonomis.

Dabar priėmėme drastišką sprendimą.

PMI ateitis - bedūmiai produktai, kurie, nors ir nėra nerizikingi, tačiau geresnė alternatyva rūkantiesiems nei įprastų cigarečių rūkymas.

Mūsų, dirbančiųjų PMI, vizija – jog vieną dieną šie bedūmiai produktai pakeistų įprastas cigaretes.

Mes tai darome, nes…

Suprantame milijonus vyrų ir moterų, kurie rūko. Jie nuolat ieško mažiau kenksmingos bei poreikius patenkinančios alternatyvos. Mes suteiksime jiems tą alternatyvą.

Savo darbuotojams ir akcininkams turime tam tikrų įsipareigojimų, kuriuos įgyvendiname eidami šiuo keliu į tvarią sėkmę. Turime įsipareigojimų visuomenei, kuri tikisi iš mūsų socialiai atsakingų veiksmų. Pristatydami bedūmę ateitį, būtent tai ir darome.

... ir dar dėl to, kad dabar galime tai daryti.

Daugiau nei prieš dešimtmetį išsikėlėme tikslą sukurti mažiau kenksmingų alternatyvų cigaretėms. Pasitelkę mokslininkų ir tūkstančių PMI darbuotojų kūrybiškumą ir kruopštumą, bei investavę daugiau nei 12.5 bilijonas JAV dolerių į mokslu pagrįstas naujoves, būtent tai ir padarėme, sukūrėme revoliucinius produktus, kurie yra bedūmiai ir atitinka suaugusių rūkančiųjų poreikius.

Jie bus PMI ateities ikonomis. Milijonai žmonių pasaulyje jau iškeitė įprastas cigaretes į mūsų bedūmius produktus, ir tai tik pradžia. Ateitis be dūmų yra mūsų rankose. Tai gali įvykti greičiau ...

... jei pokalbiai ir diskusijos bus sutelktos į duomenis ir mokslinius įrodymus, o ne į retoriką ir dogmas, kurios klaidina suaugusius rūkančiuosius ir atgraso juos atsisakyti cigarečių – žalingiausios nikotino tiekimo formos.

... jei vyriausybės sukurs įstatymus, kuriuose bus pripažįstama, kad šie bedūmiai produktai yra geriau nei tolesnis rūkymas, ir paskatins suaugusiuosius, kurie kitu atveju toliau rūkytų, pereiti prie jų.

…jei žmonės, o ne politika, bus politikos formavimo centre.

Kuriame PMI, kuri bus žinoma kaip kompanija, sukėlusi revoliuciją cigarečių rinkoje bedūmiais produktais.

Laikams greitai keičiantis, visada galima rinktis nedaryti nieko. Bet mes nusprendėme įmonės veiklą pasukti visiškai nauja kryptimi - pasirinkome padaryti kai ką išties reikšmingo.

Dalintis šiuo puslapiu