Pirmoji „Philip Morris International” tvarumo ataskaita Baltijos šalyse

22 Dec 2023
„Philip Morris International“ (PMI) bendrovės Baltijos šalyse paskelbė pirmąją tvarumo ataskaitą.
green moss covered in dew

Ji apima keturių mūsų įmonių tvarumo pažangą: „Philip Morris Baltic“ Vilniuje, „Philip Morris Lietuva“ Klaipėdoje, „Philip Morris Latvia“ Rygoje ir „Philip Morris Estonia“ Taline.

Tvarumas mums yra verslo strategija. Tai - mūsų pamatas ir galimybė diegti naujoves ir augti, bei kurti ilgalaikę, į tikslą ir poveikį nukreiptą vertę.  Todėl mūsų kelionė į tvarumą prasidėjo nuo pat pradžių, prieš tris dešimtmečius, kuomet tapome pirmuoju tarptautiniu investuotoju nepriklausomybę atkūrusioje Lietuvoje.

Tarp praėjusių metų pasiekimų norėtume išskirti „Carbon-Neutral“ sertifikatą, kuris buvo pakartotinai suteiktas mūsų gamyklai Klaipėdoje. Taip pat užtikrinome visišką gamyklos darbuotojų ir rangovų saugą.  Be to, aštuntą kartą iš eilės pelnėme geriausio darbdavio („Top Employer“) apdovanojimą. 2022 metais mūsų įmonėms Lietuvoje buvo įteiktas lygių galimybių kontrolieriaus sertifikatas „Lygių galimybių sparnai“ („Equal Opportunity Wings“), pažymintis mūsų pastangas kuriant įtraukią darbo vietą.

2022 m. visose trijose Baltijos šalyse ir toliau dalinomės savo vizija ir uoliai dirbome su įvairiomis suinteresuotomis šalimis ir institucijomis. Be to, 2022 metais Lietuvoje startavo pasaulinė PMI kaitinamojo tabako elektroninių įrenginių perdirbimo programa CIRCLE, kuri stiprina mūsų įsipareigojimą žiedinei ekonomikai ir padeda keisti vartotojų elgesį. Be to, visose trijose Baltijos šalyse įgyvendinome įvairių kūrybingų ir paveikių kovos su šiukšlinimu kampanijų bei daugybę kitų iniciatyvų.

Kviečiame perskaityti mūsų ataskaitą ir sužinoti, kokią pažangą padarėme. Tikimės, kad ji paskatins prasmingą dialogą, kadangi tik bendradarbiaudami su bendruomene ir siekdami teigiamų pokyčių galime transformuoti savo verslą. 

Perskaitykite visą ataskaitą ir sužinokite apie teigiamus mūsų transformacijos pokyčius

Atsisiųskite

Pasidalinkite šiuo pranešimu