Mūsų vizija yra pasiūlyti rūkantiesiems geresnę alternatyvą

Mes kuriame ir testuojame produktus, kurie turi nikotino, todėl patenkina vartotojų poreikius, tačiau neišskiria žalingų cigarečių dūmų. Nuo 2008 m. investavome daugiau nei >12.5 milijardus JAV dolerių įdarbindami daugiau kaip 1,586 pasaulinio lygio mokslininkų, inžinierių ir technikų.

Milijonai žmonių jau iškeitė įprastas cigaretes į mūsų naujos kartos bedūmius produktus. Mūsų prioritetas aiškus: kad rūkantieji kuo greičiau pakeistų įprastas cigaretes į mažiau kenksmingus bedūmius produktus. Šie nauji produktai skirti suaugusiesiems, kurie rūko, bet ne tiems, kurie niekada nerūkė ar metė rūkyti.

people outside in group story block

Tinkamas požiūris į visuomenės sveikatą

Pagal Pasaulio sveikatos organizaciją, 2025 m. daugiau kaip milijardas žmonių rūkys, nepaisydami socialinių kampanijų prieš rūkymą. Pakaitalo metimui rūkyti nėra, tačiau manome, kad siūlydami produktus, kurie yra alternatyva cigarečių rūkymui, galime padaryti didžiulę įtaką  visuomenės sveikatai.

Štai kodėl mes investuojame daugybę lėšų kurdami alternatyvius produktus, kurie patenkina rūkančiųjų poreikius, tačiau yra mažiau rizikingi palyginus su cigaretėmis.

DAUGIAU INFORMACIJOS
scientist on machine testing story block

Revoliuciniai produktai rūkantiesiems

Kuriame naujus produktus, kurie turi didelį potencialą pakeisti cigaretes. Kurdami pritaikome technologijas, kurios nereikalauja deginimo (arba degimo) ir pasižymi nikotino turinčiu garu (vietoj dūmų).

Tikime, kad tai pakeis rūkančiųjų įpročius ir įprastas cigaretes pakeis bedūmiai produktai.

DAUGIAU INFORMACIJOS
testing in laboratory story block

Pažangiausi moksliniai tyrimai ir inovacijos

Mūsų tyrimų ir plėtros organizacija yra orientuota į mažiau kenksmingų ir rūkančiuosius patenkinančių produktų kūrimą.

Mes laikomės aukštų mokslinių standartų, taikome griežtą vertinimo programą ir skatiname nepriklausomus mūsų mokslinių rezultatų vertinimus.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Dalintis šiuo puslapiu