rig-banner
MOKSLAS IR INOVACIJOS

Pažangus mokslas ir išsamūs tyrimai

Moksliniai tyrimai ir inovacijos

Mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros organizacija orientuota į naujų produktų, kurie patenkintų rūkančiųjų poreikius, tačiau būtų mažiau kenksmingi nei cigaretės, kūrimą.

Taikome aukštus standartus ir priimame lankytojus, kuriems pademonstruojame tai, ką darome.

Dalinamės žiniomis su mokslininkais ir institucijomis. Skelbiame publikacijas recenzuojamuose mokslo žurnaluose, pristatymus mokslinėse konferencijose ir PMIScience.com. Visi mūsų klinikiniai tyrimai yra registruojami ClinicalTrials.gov. Taip pat skatiname nepriklausomus mūsų mokslinių rezultatų vertinimus.

Read more about PMI's rigorous 5 step assessment program

Rizikos mažinimo įvertinimas

Mūsų tikslas, kad sumažintos rizikos produktai (RRPs)1 vieną dieną pakeistų cigaretes. Mes vykdome išsamią mokslinę vertinimo programą tam, kad įrodytume, jog RRPs alternatyva ypač sumažina ligų riziką, lyginant su įprastų cigarečių rūkymu. Šiame vertinime taikomos pripažintos toksikologijos praktikos, taip pat pažangi toksikologinė rizikos vertinimo sistema.

Sistema apima visą veiksmų spektrą – nuo pradinio produktų kūrimo iki klinikinių tyrimų, produktų stebėsenos po jų atsiradimo rinkoje, ir ilgalaikio poveikio žalos mažinimą.

leading edge research and development

Esame įsipareigoję atlikti nepriklausomus mūsų išvadų vertinimus. Mes dalinamės publikacijomis recenzuojamuose žurnaluose, analizuojame savo inovacijų nepriklausomų tyrimų ataskaitas. Sukūrėme dalinimosi šaltiniais platformą, kuri leidžia vertinti rezultatus.

Sumažintos rizikos produktai (RRPs) – tai sąvoka, kurią mes vartojame kalbėdami apie produktus, kurie kelia, gali kelti ar galimai daro mažesnę žalą rūkantiesiems, kurie pereina prie tokių produktų naudojimo, palyginti su nuolatiniu rūkymu.

Pasidalinkite šia istorija