Reguliavimas

Gerai žinomi rūkymo padariniai paskatino priežiūros institucijas sukurti daugiau apribojimų ir apmokestinti cigaretes aukštesniais akcizais.
regulation banner

Sąmoningas požiūris

Nėra jokių abejonių, kad tabako gaminiams turi būti taikomos griežtos taisyklės ir reikalavimai. Patirtis rodo, kad mes palaikome vyriausybes ir pripažįstame jų svarbų vaidmenį priimant sprendimus, kuriais siekiama apsaugoti visuomenės sveikatą.

Kartais tenka nesutikti su tam tikrais nurodymais, tokiais kaip prekės ženklų pašalinimas nuo mūsų produktų. Tai verčia vartotojus rinktis iš beveik identiškai atrodančių produktų. Mes esame įsitikinę, kad pakuočių suvienodinimas nepagrįstai traktuoja rūkančiuosius kaip žmones, kurie negali savarankiškai priimti sprendimų.

Mūsų nuomone, cigarečių draudimas nėra teisingas sprendimas rūkančiųjų  ir visos visuomenės atžvilgiu.

Griežti reguliavimai ir siekis kontroliuoti beveik kiekvieną cigarečių verslo aspektą neatsako į klausimą: kaip ketinama atsižvelgti į daugiau nei vieno milijardo žmonių, kurie vis dar rūko, poreikius?

Mūsų nuomone, atsakymas slypi inovacijoje – pačių produktų ir aplinkos. Mūsų prioritetai keičiasi kuriant ateitį be dūmų. Sukurtos naujos technologijos leidžia pakreipti tabako ir nikotino rinką mažiau kenksmingų alternatyvų link. Ateityje cigaretės turėtų būti pakeistos į mažiau kenksmingus produktus be dūmų. Jie patenkins rūkančiųjų poreikius taip pat, kaip įprastos cigaretės. Šiame kontekste protingas ir rizikos vertinimu paremtas bedūmių produktų reguliavimas kartu su kitais cigarečių apribojimais gali padėti efektyviau ir greičiau spręsti rūkymo sukeltą žalą, nei pakuočių suvienodinimas ar kitos tradicinės reguliavimo priemonės. 

Taigi įstatymai ir toliau turėtų inicijuoti žmonių nenorą rūkyti ir skatinti mesti. Tačiau aišku, kad milijonai žmonių ir toliau rūkys. Todėl jie turi teisę turėti alternatyvą esamiems produktams.

Dalintis šiuo puslapiu