16-07-27_pmi_day-3-6935
Наука та інновації

Революційні продукти для повнолітніх курців

Створюючи менш шкідливі альтернативи сигаретам

Дим сигарети містить нікотин, природний компонент тютюну, і ще багато шкідливих хімічних речовин. Саме токсини – не нікотин – є основною причиною захворювань, пов'язаних з курінням. Ми розробляємо альтернативні сигаретам продукти, які містять нікотин і задовольняють потреби повнолітніх курців, але не містять диму.

Ми зосередилися на двох способах це зробити, обидва з яких усувають горіння (спалювання) тютюну. Перший, це нагріти тютюн, щоб утворити ароматний аерозоль з нікотином, яка має значно менший рівень шкідливих хімічних речовин. Інший спосіб -  утворення пари, що містить нікотин, без використання тютюну. І це тільки початок.

Holding an iQOS

Тютюнові вироби для нагрівання

За допомогою інтенсивних досліджень і розробок нам вдалося створити два революційні тютюнові вироби для нагрівання: IQOS та TEEPS. Кожен з них нагріває тютюн у свій спосіб.

Завдяки складній електроніці IQOS нагріває спеціально підготовлену тютюнову суміш трохи нижче 350°С, без горіння, вогню, попелу або диму. Це створює насичений нікотином аерозоль, розкриваючи справжній смак нагрітого тютюну. Оскільки процес горіння відсутній, рівень шкідливих хімічних речовин значно менший у порівнянні з тютюновим димом. Це те, що робить IQOS продуктом без диму та цікавим для повнолітніх курців. Мільйони споживачів уже перейшли на нього.

Система нагрівання працює з трьома основними компонентами: тютюновий стік, що називається HEETS або HeatSticks, тримач IQOS, та зарядний пристрій. Споживач просто вставляє тютюновий стік всередину тримача, де він нагрівається за допомогою електронного нагрівального леза. Споживач потім вдихає аерозоль із тютюнового стіка. Після того, як процес закінчено, споживач виймає стік з тримача і може безпечно викинути його у відро для сміття. У разі необхідності споживач перезаряджає тримач, вставивши його в зарядний пристрій.

Platform 2: TEEPS

Подібно до IQOS, TEEPS нагріває тютюн, розкриваючи його справжній смак. Але TEEPS використовує альтернативне джерело тепла для отримання тютюнового аромату та нікотину з листя тютюну: він нагрівається за допомогою вугільного джерела і ззовні нагадує сигарету. Джерело тепла на кінці TEEPS запалюється. Тепло передається унікально розробленій тютюновій вставці. Споживач робить затяжку TEEPS та вдихає аерозоль , що містить нікотин. Запатентований дизайн TEEPS не дозволяє тютюну горіти.

Продукти без тютюну

Ми також розробляємо дві продуктові платформи, які містять нікотин, але не тютюн, обидві використовують екстракт нікотину з листя тютюну. Ці продукти без тютюну виділяють пару, яка містить нікотин.

Одна продуктова платформа нагріває рідину, що містить нікотин та ароматизатори за допомогою електричного нагрівача для генерування пари. Ця платформа включає такі електронні сигарети, як Nicocig та Vivid, доступні в Британії, та Solaris в Іспанії та Ізраїлі. Сюди також входить MESH, наш продукт наступного покоління для паріння.

Технологія нагрівання MESH використовує металеву сітку з крихітними отворами, щоб нагрівати герметичний картридж з рідиною, яка містить нікотин і ароматизатори для генерації пари. MESH також включає підігрів, що активується затяжкою, та систему розпізнавання рівня рідини, що гарантує якість пари. Ці нововведення вирішують питання нинішніх вейперів щодо якості, безпечності, стабільності та походження продукції. Ми запустили тестування MESH разом з 4 унікальними ароматами рідини у Великобританії в листопаді 2016.

 

Інша продуктова платформа розробляється на базі технології, придбаної у 2011 році. Продукти в цій категорії повторюють відчуття і ритуал куріння без тютюну та без горіння. STEEM, на відміну від електронних сигарет, генерує пару, що містить нікотин у вигляді його солі. Коли споживач робить затяжку, відбувається хімічна реакція між нікотином та слабкою органічною кислотою, що утворює пару з вмістом нікотинові солі.

Поділитися цією історією