Discover PMI's breakthrough heated tobacco products
Наука та інновації

Винаходячи кращі альтернативи для повнолітніх курців

 Підхід до охорони громадського здоров'я на основі здорового глузду

Всесвітня Організація Охорони Здоров'я передбачає, що до 2025 року на планеті буде більше мільярда курців.1 Якщо так багато людей обирає куріння, є сенс надати їм менш шкідливі альтернативи сигаретам.

Ми інвестуємо людський капітал, ресурси, час і гроші, щоб розробити кращі альтернативи для повнолітніх курців. Наша інноваційна лінійка включає чотири продуктові платформи, які задовольнять різні вподобання повнолітніх курців і допоможуть їм перейти на ці альтернативні продукти.

Прагнучи досягти нашої мети, створюючи продукти з потенціалом зниження ризику, ми також шукаємо способи, які допоможуть повнолітнім курцям якнайшвидше перейти на альтернативні продукти. Ми можемо досягти результатів у галузі охорони здоров'я тільки тоді, коли велика кількість повнолітніх курців перейде на менш шкідливі альтернативи курінню. Ми переконані в тому, що правильне поєднання державного управління та підприємницької ініціативи значно підсилить зусилля зі зниження негативного впливу куріння на здоров'я.

Holding an iQOS

Проблема горіння

Базовий ритуал куріння простий: курець підпалює сигарету і втягує повітря через неї протягом певної кількості затяжок, поки листя тютюну і паперу повністю не згорить. Згорання утворює складну суміш, яку ми називаємо димом. Тютюновий дим містить аромат тютюнової суміші, а також нікотин, який міститься в листі тютюну. Саме цими елементами споживачі насолоджуються під час куріння. Однак, процес горіння також викликає утворення понад 6000 хімічних речовин, з яких близько 1% були визначені причинами або потенційними причинами захворювань, пов'язаних з курінням, такими як рак легенів, серцево-судинні захворювання та емфізема.

Протягом багатьох років досліджень і розробок ми створили новий тип революційних продуктів, принцип дії яких виключає процес горіння, а отже, дим не виділяється. Натомість ми знайшли декілька способів створювати ароматний аерозоль, насичений нікотином, який споживач може вдихати. Такий аерозоль містить значно нижчий рівень шкідливих хімічних речовин, у порівнянні з тютюновим димом.

Наші тютюнові вироби для нагрівання базуються на принципі "нагрівання-без-горіння", де тютюн нагрівається виключно настільки, щоб вивільнити нікотин і аромат у виді аерозолю. Наші продукти без тютюну використовують рідкий нікотин, екстрагований з листя тютюну. Кожен продукт у цілком особливий спосіб утворює ароматний аерозоль з нікотином. Використання наших революційних продуктів не виключає всі ризики для здоров’я, проте є кращою альтернативою курінню. Для того, щоб позбутися всіх ризиків, необхідно відмовитися від тютюну в будь-якому вигляді.

Platform 2: TEEPS

Роль нікотину

Нікотин викликає звикання і може бути дуже токсичним при потраплянні в організм у великих дозах (більших ніж ті, що виділяються під час куріння або вейпінгу), і може викликати підвищення серцевого ритму та кров'яного тиску людини. Але всупереч поширеній думці, не нікотин робить куріння сигарет шкідливим. Насправді токсини і канцерогени тютюнового диму є основними причинами захворювань, пов'язаних з курінням. Нікотин є однією з причин, чому люди курять, наряду зі смаком та ритуалом. Для того, щоб повнолітні курці перейшли на менш шкідливі альтернативи сигаретам, ці продукти повинні містити нікотин. Саме тому, ми зосереджені на розробці продуктів, які містять ароматний аерозоль, насичений нікотином, але з набагато нижчим рівнем шкідливих речовин, ніж у тютюновому димі.

Хоч ці продукти є кращою альтернативою, ніж куріння, найкраще для здоров'я – це кинути курити або не починати курити. Деякі люди – зокрема вагітні жінки та жінки, які годують груддю, а також люди із захворюваннями серця та високим кров'яним тиском або діабетом – не повинні використовувати продукти, які містять нікотин. Неповнолітні не повинні використовувати чи мати доступ до тютюну або продуктів, що містять нікотин.

Platform 2: TEEPS

Попит на менш шкідливі альтернативи

Повнолітні курці в усьому світі шукають кращі альтернативи сигаретам, маючи різні уподобання щодо ритуалів куріння, смаку та досвіду.

Багато споживачів знайомі з електронними сигаретами, які існують на ринку протягом декількох років. Нинішнє покоління продуктів ще не задовольняє усіх потреб повнолітніх курців, проте вони вже мають значний успіх. Ми вже продаємо електронні сигарети та інвестуємо в удосконалення технології.

Platform 2: TEEPS

Ми також бачимо великий потенціал у тютюнових виробах для нагрівання. У цій категорії ми запустили - систему нагрівання тютюну IQOS у ключових містах світу. Мільйони повнолітніх курців уже перейшли на IQOS, а ми продовжуємо розширювати географію.

Пропонуючи широкий асортимент потенційно менш шкідливих продуктів, ми вважаємо, що можемо швидко переключити на них ще більше повнолітніх курців і збільшити присутність нашої компанії в цій категорії,що матиме позитивний вплив на здоров'я населення.

1 Bilano V, Gilmour S, Moffiet T, d’Espaignet ET, Stevens GA, Commar A, Tuyl F, Hudson I, Shibuya K. (2015) Глобальні тренди та прогнози використання тютюну, 1990–2025: аналіз індикаторів паління від СООЗ Комплексна Інформаційна Система для контролю за тютюном. Lancet 385:966-76.

Поділитися цією історією