science-innovation
Наука та інновації

Огляд

Наша мета запропонувати повнолітнім курцям кращий вибір

Ми розробляємо та тестуємо продукти, які дозволяють вживати нікотин без шкідливого диму, і які, разом із цим, будуть прийнятними для споживачів. З 2008 року ми інвестували понад 8.1 мільярди доларів та працевлаштували більш ніж 400 кращих вчених, інженерів та технічних спеціалістів.

Мільйони споживачів вже перейшли на перші з наших продуктів без тютюнового диму.
Наш пріоритет простий – якомога швидше переключити сотні мільйонів повнолітніх курців на менш шкідливі альтернативи замість продовження куріння.

Ці нові продукти призначені для повнолітніх курців, а не для тих, хто ніколи не курив або кинув курити.

16-07-28_pmi_day-4-9123-22577e8bc6c7468f696e2ff0400458fff

Винаходячи кращі альтернативи для  повнолітніх курців.

Підхід до охорони громадського здоров'я на основі здорового глузду

За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я, понад мільярд людей куритимуть у 2025 році, попри усі кампанії, які закликають кинути курити. Не існує заміни для відмови від куріння, але ми віримо, що можемо зробити великий внесок в охорону здоров'я суспільства, пропонуючи альтернативи сигаретам.

Саме тому ми інвестуємо багато коштів в альтернативні продукти, які задовольнять повнолітніх курців, але будуть нести менший ризик для здоров’я, у порівнянні з сигаретами.

16-07-27_pmi_day-3-6333-3

Створюючи менш шкідливі альтернативи сигаретам

Революційні продукти для повнолітніх курців

Ми розробляємо нові продукти, які потенційно зможуть замінити сигарети. Ми робимо це, використовуючи технології, які не передбачають горіння та утворюють нікотиновмісний пар замість диму.

Ми розробляємо ці революційні продукти для повнолітніх курців, які зможуть надалі переключитися на них.

160727_pmi_neuchatel--28_aerosol_labo---d36a7124-2

Надійна наука та ретельне тестування

Провідні наукові дослідження й розробки

Уся наша науково-дослідна організація сфокусована на розробці продуктів, які будуть менш шкідливими для повнолітніх курців в усьому світі.

Ми встановили високі наукові стандарти для себе і слідуємо суворій програмі оцінки результатів. Ми також вітаємо незалежну оцінку наших наукових результатів.

Поділитися цією історією
Дізнайтеся більше

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ на PMIscience.com