rig-banner
Наука та інновації

Надійна наука і ретельне тестування

Провідні наукові дослідження і розробки

 Вся наша науково-дослідна організація сфокусована на розробці продуктів, які будуть менш шкідливими ніж сигарети для повнолітніх курців по всьому світу. Ми встановили високі стандарти для себе і з радістю запрошуємо до наших науково-дослідних центрів, де можна побачити на власні очі те, що ми робимо.

Ми ділимося нашими методиками і висновками з науковими експертами та регуляторними органами шляхом публікації в рецензованих наукових журналах, доповідях на наукових конференціях та на вебсайті PMIScience.com.

Всі наші клінічні дослідження зареєстровані на ClinicalTrials.gov. Ми також вітаємо незалежну оцінку наших наукових результатів.

Read more about PMI's rigorous 5 step assessment program

Оцінка зниження ризику

Наша мета – одного дня замінити сигарети нашими продуктами зі зниженим ризиком (ПЗР)1. Ми слідуємо суворій програмі наукової оцінки, щоб продемонструвати, що перехід на наші ПЗР значно зменшує ризик захворювання у порівнянні з курінням сигарет. Ця програма оцінювання використовує загальновизнані методи токсикології, а також інноваційний підхід системної токсикології для оцінки ризику.

Він також охоплює весь спектр діяльності від базової розробки продукту та  клінічних випробувань до моніторингу цих продуктів, коли вони з'являються на ринку, для визначення довгострокової оцінки зниження ризику.

leading edge research and development

Наші результати на сьогодні

Наші дослідження стосовно передових продуктів без тютюнового диму -Системи Нагрівання Тютюну (СНТ)2 - швидко розвиваються. Вони показують, що СНТ має потенціал до зменшення ризику для повнолітніх курців у порівнянні з курінням.

При належному використанні СНТ не відбувається горіння та не утворюється дим. За даними лабораторних досліджень, його аерозоль має значно нижчий рівень шкідливих і потенційно шкідливих компонентів  і він значно менш токсичний за тютюновий дим. Крім того, наше дослідження показує, що існує значний потенціал для повного переходу на СНТ серед повнолітніх курців, а також відсутність інтересу до СНТ серед людей, які ніколи не курили або кинули курити.

Крім того, ми вітаємо незалежну перевірку наших досліджень. Ми публікуємо висновки в рецензованих журналах, аналізуємо їх незалежні дослідження, також ми запустили «краудсорсингову» платформу, щоб перевіряти результати.

Продукти зі зниженим ризиком (ПЗР) є терміном, що використовується для позначення продуктів, які представляють, можуть представляти або мають потенціал представляти менший ризик для здоров’я курців, що переходять на ці продукти замість куріння.

2 За межами США, СНТ називається IQOS.

Поділитися цією історією