Birlikte tarih yazmaya (#MakeHistory) hazır mısınız?

Henüz kariyerinizin başındaysanız ve size çok çeşitli deneyimler sunabilecek bir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tam da size göre tasarlanmış gelişim programlarımıza göz atın.


INKOMPASS Staj Programı

Kariyerinize iş dünyasındaki gerçek ve zorlu hedefleri tecrübe ederek başlamaya ne dersiniz? PMI'nin 11 aylık global staj programı INKOMPASS tam da bu tecrübeyi sunmak için tasarlandı. Bu program size uygulamalı bir şekilde tecrübe kazanma, CV'nizi zenginleştirme ve kariyerinize değer katacak beceriler geliştirme fırsatı sunar.

Stajınız esnasında sektörün uzmanlarından rehberlik alır ve gerçek dünyadaki zorluklar üzerinde çalışırsınız. İleri derecede İngilizce bilen, öğrenmeye hevesli bir öğrenci ve mükemmel bir takım oyuncuysanız bize katılın!

Phil-IN Staj Programı

Philip Morris Türkiye olarak en büyük gücümüz, çeşitliliği ve eşitliği gözeterek sunduğumuz fırsatlardır. Çalışanlarımızı cinsiyet, din, dil, etnik köken, yaş, engellilik ve diğer farklı özelliklerinden bağımsız olarak değerlendirerek adaylarımızın özel ihtiyaçlarını karşılamayı ve onları profesyonel iş hayatına hazırlamayı hedefliyoruz. Bu kapsayıcı felsefe doğrultusunda, staj programımızla yeni mezun ve öğrenci statüsünde olan engelli bireylerin potansiyellerini ortaya çıkararak kendilerini keşfetmelerini amaçlıyoruz.

Mekatronik Staj Programı

Kariyerinize teknik bir görevde mi başlamak istiyorsunuz? Şu anda meslek okulunda iki yıllık program öğrencisi misiniz? Mekatronik Staj Programımız; mekatronik, mekanik, elektronik ve makine ile ilgili becerilerinizi geliştirmeye odaklanır. İzmir-Torbalı fabrikamızdaki ekibimize katılarak üretim sürecimize dahil olabilir ve gerçek bir çalışma ortamında yer alabilirsiniz.


Proje Bazlı Staj Programı

Proje ihtiyaçlarına göre uzun ve kısa süreli olarak değişiklik gösteren staj programımızdır. Bu staj programı sayesinde bir projede baştan sona yer alıp farklı departmanlarla çalışarak proje yönetimi tecrübesi edinebilirsiniz.

Newsletter Corporate Blue