PMPS

Philip Morris Pazarlama ve Satış A.Ş.
PMPS

Philip Morris International’ın (PMI) Türkiye’deki iştiraklerinden Philip Morris Pazarlama ve Satış A.Ş.’ye (PMPS) hoş geldiniz.

Şirketimiz, 1994 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteriyor.

PMPS, bugün, 500’den fazla çalışanıyla Philip Morris International markalarının Türkiye çapında dağıtım ve satışını gerçekleştiriyor. Distribütör satış ekipleriyle birlikte Türkiye’nin en büyük satış teşkilatlarından birine sahip olan şirketimizin ürünleri, düzenli olarak 81 ilde yaklaşık 150.000 lisanslı satış noktasına ulaşıyor.

PMPS, hızlı tüketim mamulleri sektörünün ve geleneksel perakende satış kanalının dijital dönüşümüne liderlik ediyor. Türkiye’de faaliyet gösteren yaklaşık 150.000 satış noktası ile ticari faaliyetlerin yüzde 95’inden fazlası dijital platformlar üzerinden gerçekleştiriliyor. Veriyi merkeze alarak oluşturulan bu model sayesinde ticari deneyimi en üst seviyeye çıkartarak B2B geleneksel kanal ticaretini geleceğe hazırlıyor. Yapay zeka, görüntü tanıma gibi teknolojilerle geliştirilen “Büyük Veri Tabanlı Gelişmiş Ticari Operasyon Modeli” 2022 MarTech Ödülleri’nde B2B Alanında “En İyi Teknoloji Kullanımı” kategorisinde ödüle layık görüldü.

PMPS, Smart Work adlı yeni çalışma modeli ile saha pozisyonlarını da kapsayacak şekilde çalışanlarına uzaktan ve hibrit çalışma imkanı sunuyor.

Şirketimizin en büyük önceliklerinden biri, kapsayıcılık ve çeşitlilik çalışmaları dahilinde fırsatlara erişim için, iş hayatında ve değer zincirinde kadın ve erkeklere eşit koşullar sağlamak. PMPS, İsviçre merkezli bağımsız bir vakıf olan EQUAL-SALARY Vakfı tarafından düzenlenen EQUAL-SALARY (Eşit İşe Eşit Ücret) sertifikasını almaya hak kazanan Türkiye’deki ilk şirket. Şirketimiz, kapsayıcılık ve çeşitlilik alanında yalnızca şirket içi projelerle sınırlı kalmadan değer zincirindeki on binlerce kadın bakkala ve kadın girişimcilere yönelik projelerini sürdürüyor.

 

Top_Employer_Turkey_2023

~500

ÇALIŞAN

Sigara ve sağlık

İndir

PMPS

Philip Morris Pazarlama ve Satış Anonim Şirketi 

Küçükçamlıca Mahallesi, Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 58-58/1 
Küçükçamlıca – Üsküdar – 34696 –  İSTANBUL  

+90 216 544 30 00 +90 216 544 30 40

Danışma & Destek

Ürünlerimiz ile ilgili geri bildirimleriniz için bize ulaşın.

444 44 56