Operasyonlardan sorumlu Philip Morris Tütün Mamulleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (PMTM) ve Ticari faaliyetlerden sorumlu Philip Morris Pazarlama ve Satış A.Ş. (PMPS) olarak, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın kendilerine yakışan şekilde en iyi performansı göstermelerini sağlamak için çalışma şeklimizi temelden değiştirerek işimizi dönüştürüyoruz.

Geleneksel perakende kanalının yanı sıra ticari operasyonlarımızın büyük çoğunluğunu da dijitalleştirerek tarih yazıyoruz. Bu faaliyetlerin %95'i artık dijital platformumuz üzerinden gerçekleştiriliyor.


İzmir Torbalı'da bulunan PMTM, 640.000m2'lik alanıyla şu anda ülkenin en büyük üretim tesislerinden biridir ve yaklaşık 1.200 çalışanı ile Türkiye ve 20'den fazla ihracat pazarı için 200’den fazla farklı ürün üretmektedir. Fabrikamız bünyesinde; Üretim, Tedarik Zinciri, Finans, Hukuk, İnsan ve Kültür, Kalite, Ürün Geliştirme ve Kurumsal İlişkiler departmanlarımız bulunmaktadır. Tüm dünyada olduğu gibi fabrikamızda da 2017 yılından bu yana üretim operasyonlarımızı Operasyonel Mükemmeliyet Entegre Yönetim (OPEN+) Sistemi ile dönüştürüyoruz. OPEN+ beş aşamalı bir dönüşüm programı olup sıfır kayıp, sıfır hata ve %100 çalışan sorumluluğu ile verimliliği artırmayı hedefler ve üretim operasyonlarımızı tamamen güvenli, sürdürülebilir ve verimli hale getirmeye odaklanır.

İstanbul Üsküdar'da bulunan PMPS genel merkezimiz ise Ticari (Pazarlama, Satış, Dijital), Bilgi Teknolojileri, İnsan ve Kültür, Kurumsal İlişkiler, İş Geliştirme ve Planlama, Finans ve Hukuk departmanlarımıza ev sahipliği yapmaktadır.

Çeşitli departmanlardaki yerel, bölgesel ve global pozisyonlarla, tümü ortak hedeflerimizle uyum içinde olan sınırsız kariyer seçenekleri sunuyoruz.

Newsletter Corporate Blue

Paylaş