Philip Morris International (PMI) bağlı ortaklıkları aracılığıyla Türkiye’de, pazarlama & satış ve üretim alanlarında iki ayrı iştiraki üzerinden faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan Philip Morris Türkiye, ülkeye 1 milyar ABD dolarından fazla yatırım yapmıştır.

Philip Morris Türkiye olarak bir yandan operasyonlarımızı genişletmeye devam ederken diğer yandan dijitalleşme, sürdürülebilirlik, kapsayıcılık, çeşitlilik, tarım ve sosyoekonomik programlarımızla ortak fayda alanlarında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aynı zamanda, çalışma arkadaşlarımızı en iyi performansı göstermeleri için desteklemek ve sürdürülebilirlik hedeflerimize ulaşmak için çalışma şeklimizi temelden değiştirerek işimizi dönüştürüyoruz.

Türkiye'de Üretim alanında faaliyet gösteren Philip Morris Tütün Mamulleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (PMTM) ve Pazarlama ve Satış alanında faaliyet gösteren Philip Morris Pazarlama ve Satış A.Ş. (PMPS) şirketleri aracılığıyla yaklaşık 1.700 kişiye istihdam sağlıyoruz.

 

Paylaş