Naší vizí je nabídnout kuřákům lepší volbu

Vyvíjíme a testujeme výrobky, které dodávají nikotin bez škodlivého kouře z cigaret, a přesto jsou s nimi spotřebitelé spokojení. Od roku 2008 jsme kvůli tomu investovali více než 12.5 miliardy USD a zaměstnáváme přes 1,586 světově uznávaných vědců, inženýrů a techniků.

Miliony spotřebitelů již přešlo na naše první výrobky bez kouře.

Naše priorita je jasná – chceme, aby stovky miliónů dospělých kuřáků místo dalšího kouření co nejdříve přešly na méně škodlivé alternativy. Tyto nové výrobky jsou určeny pouze pro dospělé kuřáky, nikoliv pro nekuřáky ani pro bývalé kuřáky.

people outside in group story block

Realistický přístup k otázce veřejného zdraví

Podle Světové zdravotnické organizace bude v roce 2025 kouřit více než miliarda lidí, a to navzdory kampaním proti kouření. Ačkoliv nejlepší je s kouřením zcela přestat, věříme, že můžeme ovlivnit veřejné zdraví tím, že nabízíme alternativy ke kouření cigaret.

To je důvod, proč investujeme vysoké částky do těch výrobků, které uspokojí dospělé kuřáky a přitom jsou méně rizikové než cigarety.

ČÍST VÍCE
scientist on machine testing story block

Průlomové výrobky pro kuřáky

Vyvíjíme nové výrobky, které mají potenciál nahradit cigarety. Používáme technologie, které nevyžadují hoření (ani spalování). Namísto kouře produkují aromatické páry obsahující nikotin, které kuřáky uspokojí.

Cílem těchto průlomových výrobků je, aby dospělé kuřáky zaujaly a ti na ně mohli přejít.

ČÍST VÍCE
testing in laboratory story block

Nejmodernější vědecký výzkum a vývoj

Celý náš výzkum a vývoj se zaměřuje na vytvoření výrobků, se kterými by byli dospělí kuřáci na celém světě spokojení, a které jsou přitom méně škodlivé než cigarety.

Přijali jsme vysoké vědecké standardy a dodržujeme přísný hodnotící program. Také vítáme nezávislé ověření našich vědeckých výsledků.

ČÍST VÍCE

Sdílejte