"אחד המאפיינים שלנו כחברה בינלאומית הוא המגוון האנושי הרחב.
זהו הכוח הגדול ביותר שלנו.
מה שמחבר אותנו ונותן לנו מטרה משותפת, הוא החזון שלנו."

 

מה שמחבר בין כולנו ומאפשר לנו לפעול יחד למען מטרה משותפת הוא החזון שלנו. אבל המגוון האנושי הרחב והתרבות הארגונית שלנו, הופכים את העבודה שלנו - לכיף.

אנו מעודדים שוויון, גיוון והכללה ופועלים כדי ליישם את העקרונות האלו בהתנהלות היומיומית שלנו.
סביבת העבודה שלנו תומכת והוגנת, מכילה מצבים אישיים והבדלים, ואנו מקפידים לאפשר שיח פתוח ופורה המושתת על כבוד הדדי. 

אנו שואפים שהעובדים והעובדות שלנו ירגישו נתמכים ומוערכים, ויזכו להזדמנות למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם, ללא קשר למין, גיל, גזע, זהות מגדרית או אתנית, דת או לאום, מוגבלות כלשהי, או כל מאפיין אחר. אנו מאמינים שאנשים המרגישים בנח עם "האני האמיתי" שלהם גם בעבודה, יכולים לתרום ממיטבם, לתמוך זה בזו, להניע חדשנות ויצירתיות, ולהצליח - יחד.

האנשים של פיליפ מוריס בישראל

 

shlomi-salem

שלומי סאלם - מוכרן מרחבי

איתנו מ-2011 
"בשנותיי הארוכות בחברה למדתי רבות וממש גדלתי עם פיליפ מוריס שהעניקה לי הזדמנויות קידום והתפתחות אישית. אני נהנה לתרום מניסיוני הרב ובזכות זה אני עוזר לעובדים חדשים להתאקלם, להתייעל ולהשתפר כל הזמן."
anastasia-rubin

אנסטסיה רובין - ניהול פרויקטים ומותג

איתנו מ-2015
"לעבוד בפיליפ מוריס זה קודם כל לעבוד בחברה אחראית. זאת חברה שעומדת מאחורי החזון שלה וזה בא לידי ביטוי בדרכי העבודה, באחריות כלפי העובדים וכלפי השותפים העסקיים. במהלך עבודתי כאן ניתנו לי הזדמנויות רבות לפיתוח אישי ומקצועי כולל מעבר בין תפקידים ומחלקות שונות. סביבת העבודה היא צעירה, רב גונית, מחבקת ומספקת קרקע פורייה ליצירתיות ושיתוף פעולה."
coral-aviram

עו"ד קורל אבירם - מנהלת רגולציה ואחריות תאגידית

איתנו מ-2016
"ההצלחה האישית והמקצועית שלנו תלויה רק ביכולות שלנו. אצלנו כל אחת ואחד נבחנים על־פי הכישורים והיכולות, עם אותן הזדמנויות להתפתח ולהתקדם וזאת תוך הכלה של ההבדלים המגדריים והתאמתם למציאות העסקית."
alexander-kinzhalove

אלכסנדר (סשה) קינזלוב - סמנכ"ל כספים

איתנו מ-2015
"For me, at PML diversity enhances our mutual team creativity encouraging views from different angles on how to tackle any business challenge and to ensure the best decision-making process. This creates an amazing atmosphere for individuals, teams and the whole company". 
jalal-abu-elhija

ג'לאל אבו-אלחייג'ה - מקדם מסחרי

איתנו מ-2014
"כמי שעבד במהלך הקריירה בכמה ארגונים - קטנים וגם גדולים - אני יכול להעיד בכנות שפיליפ מוריס ישראל הוא יותר ממקום עבודה שגרתי. מבחינתי הוא בית שני, אני מאוד נהנה וגאה לעבוד בסביבה תומכת וחברית. בנוסף לכך אני רואה את השאיפות האישיות שלי מתממשות, הן מבחינת קידום ופיתוח אישי והן מבחינת השינוי החברתי."
lolita-farazali

לוליטה פרזלי - נציגת מכירות

איתנו מ-2022
"כשהתחלתי את עבודתי כנציגת המכירות הראשונה, אנשים הופתעו וחשבו שהתפקיד יהיה מאתגר פיזית ומנטלית. כיום אני מרגישה חלק בלתי נפרד מהצוות. מקבלים אותי ללא כל הבדל. ההשתלבות בחברה מרגישה לי נוחה וטבעית לחלוטין. "
amit-barness

עמית ברנס - מנהל טריטוריה, מכירות

איתנו מ-2011 
"אחרי כל כך הרבה שנים, מרגיש לי כאן כמו בית. מדובר בארגון יציב שיודע להעריך את האנשים שלו."
ron-ben-ezra

רון בן עזרא - מנהלת פרויקטים

איתנו מ-2019
"ההון האנושי נמצא בפסגת העדיפויות של הארגון - נותנים תשומת לב לכל עובדת ועובד. אני מרגישה שיש כאן שוויון הזדמנויות ותנאים מדהימים.
 The future is women!"
iris-rotenberg

איריס רוטנברג - מנהלת תחום מסע הלקוח

איתנו מ-2020
"מטפחים פה תרבות של למידה והתפתחות, יש כאן המון יוזמות והטמעה של פרויקטים חדשים בקצב מהיר."
marwan-haskia

מרוואן חסקיה - מוכרן

איתנו מ-2011
"אני כל יום נהנה מחדש לעבוד בפיליפ מוריס ומרגיש שיש בחברה אווירה מיוחדת של משפחתיות המכבדת כל אחד ואחת ללא הבדלי דת, גזע ומין."
sergey-haykeen

סרגיי חייקין - מנהל ביטחון

איתנו מ-2021
"חברת פיליפ מוריס בע"מ הוא מקום עבודה מאוד מפרגן. מקום שדוגל בפיתוח מקצועי ואישי, מעניק ביטחון תעסוקתי ומגוון אפשרויות קידום."
david-avraham

דוד אברהם - מוכרן

איתנו מ-2011
"בשבילי פיליפ מוריס זו משפחה בה מכבדים ללא הבדל כל אדם לפי אמונתו והשקפת עולמו."
amit-hadad

עמית חדד - מקדם מכירות

איתנו מ-2018
"אני שמח להיות חלק מחברה בעלת אופי וחזון שמספקת כלים להצליח ולהתקדם, חברה שנותנת הזדמנויות שוות לכל העובדים ומתחשבת בכל המגזרים."

מתחברים למה שקראתם? הצטרפו אלינו!
בדקו איפה אתם יכולים להשתלב, לתרום ולהיתרם

 

קראו עוד

שתפו עמוד זה