עתיד ללא עשן

"שינוי" זאת מילה קטנה שטומנת בחובה עוצמות אדירות. חישבו לרגע על כמה מסיפורי ההצלחה הגדולים ביותר בכל תחום: ספורט, פוליטיקה, תרבות ועוד. כמעט בכל אחד מהם תמצאו אנשים, קבוצות או ארגונים שעשו מאמצים להשתנות ברגע הנכון כדי להביא לשיפור.
scientist in lab

במשך שנים בנתה PMI את מותגי הסיגריות המצליחים ביותר בעולם. לפני למעלה מעשור היא עשתה שינוי דרמטי וחרטה על דגלה את חזונה "עתיד ללא עשן" שישפיע לא רק עליה – אלא על יותר ממיליארד מעשנים ברחבי העולם. PMI שמה לעצמה למטרה לצמצם את ההשפעה המזיקה של סיגריות מסורתיות המבוססות על שריפת טבק, ולעבור לחלופות טכנולוגיות מתקדמות.

תודות לנחישות וההתמדה של מאות המדענים, אלפי עובדים והשקעה של למעלה מ9 מיליארד דולר בחדשנות מבוססת - היא עשתה בדיוק את זה ופיתחה מוצרים פורצי דרך ללא עשן המיועדים עבור מעשנים בגירים. 

למה PMI עושה את זה? כי זה הדבר הנכון לעשות. יש יותר ממיליארד מעשנים בעולם וצריך לעודד אותם להפסיק לעשן. עבור מעשנים בגירים שבוחרים להמשיך, אנחנו רוצים לספק חלופות מספקות ללא עשן.

אנחנו מפתחים ארבע פלטפורמות של מוצרים ללא עשן, כאשר שתיים מתוכן הן מוצרי טבק מחומם ושתיים הן מוצרי אידוי אלקטרוניים. כל הפלטפורמות פותחו תוך חשיבה על המטרה המרכזית שלנו, הצעת חלופות פחות מזיקות שמעשנים בוגרים יוכלו לעבור אליהן באופן מלא.

אנחנו שואפים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולראייה לאחרונה , אישר ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) לשווק את המוצר החדשני של פיליפ מוריס אינטרנשיונל  המבוסס על חימום טבק (HNB), כמוצר טבק בעל חשיפה מופחתת לכימיקלים מזיקים (MRTP - Modified Risk Tobacco Product), עם מידע על חשיפה מופחתת.

שתף דף זה