החברה שלנו עוברת שינוי דרמטי בשנים האחרונות. אנו גאים בו מאוד. 
אנו גאים גם בתרבות הארגונית שלנו ובצורה שבה אנו בוחרים להתנהל במגוון תחומים.  

אנחנו פיליפ מוריס ישראל, - נעים להכיר.


 

עתיד ללא סיגריות

"פיליפ מוריס" רוצה "לגרום למיליארד איש להפסיק לעשן" 
בחברה שמקדמת בשנים האחרונות מוצרי טבק חלופיים, מספרים כי המטרה היא לגרום לאנשים לנטוש את הסיגריות: "אין מקום למכור את המוצר הישן" 
מעריב  | 31.05.2019 
רוצים להיות בריאים: ענקית הסיגריות קנתה יצרנית משאפי תרופות 
פיליפ מוריס רכשה ב-1.2 מיליארד דולר את וקטורה גרופ הבריטית, המתמחה במשאפי תרופות, כמו אלה שמטפלים באסתמה 
דה מרקר | 10.07.2021  
נגמלת מעישון: פיליפ מוריס רכשה את Fertin Pharma
הרכישה מסתמנת כצעד נוסף אל עבר השגת היעד בו למעלה מ50% מהכנסות החברה יהיו ממוצרים נטולי עשן עד 2025, תוך יצירת הזדמנויות בעולמות שאינם קשורים לטבק וניקוטין כלל. "עתידה של פיליפ מוריס מתמקד בבריאות", אומר המנכ"ל
וואלה! | 03.10.2021

diversity-section-header

כחלק מקבוצה בינלאומית של חברות, המעסיקות אנשים מכל רחבי העולם, ערכים כמו שיוויון, גיוון והכללה מוטמעים בהתנהלות היומיומית שלנו. אנו מאמינים כי לא רק שהם צודקים, הם תורמים להצלחה משותפת.  


פיליפ מוריס בע"מ היא החברה הבינלאומית הראשונה בישראל שהצליחה להעלים לחלוטין את פערי השכר המגדריים, והוכרה כ"מעסיק בשכר שווה" על ידי ארגון Equal Salary העולמי. אצלנו, כל אחת ואחד נבחנים על־פי הכישורים והיכולות האישיות, עם אותן הזדמנויות להתפתח ולהתקדם, וזאת תוך הכלה של ההבדלים המגדריים והתאמתם למציאות העסקית.

אנו שואפים שהאנשים שלנו ירגישו נתמכים ומוערכים, ויזכו להזדמנויות שוות, ללא קשר למין, גיל, גזע, זהות מגדרית או אתנית, דת או לאום. זו הסיבה שאנו מעודדים שיח פתוח ופורה ומטפחים סביבת עבודה תומכת, המעריכה ומכילה את ההבדלים בינינו, ומתייחסת לכולן וכולם בהגינות ובכבוד, כדי שיוכלו לממש את הפוטנציאל המלא שלהם - בדרך לשינוי משמעותי במהות העשייה שלנו. 

our-people-headerהאנשים שלנו

הכירו כמה מהאנשים שלנו ומה יש להם לומר על עבודה בפיליפ מוריס בע"מ. 
אנסטסיה רובין, ניהול פרויקטים ומותג 
איתנו מ-2015
"לעבוד בפיליפ מוריס זה קודם כל לעבוד בחברה אחראית. זאת חברה שעומדת מאחורי החזון שלה וזה בא לידי ביטוי בדרכי העבודה, באחריות כלפי העובדים וכלפי השותפים העסקיים. במהלך עבודתי כאן ניתנו לי הזדמנויות רבות לפיתוח אישי ומקצועי כולל מעבר בין תפקידים ומחלקות שונות. סביבת העבודה היא צעירה, רב גונית, מחבקת ומספקת קרקע פוריה ליצירתיות ושיתוף פעולה."
שלומי סאלם, מוכרן מרחבי
איתנו  מ-2011
"בשנותיי הארוכות בחברה למדתי רבות וממש גדלתי עם פיליפ מוריס שהעניקה לי הזדמנויות קידום והתפתחות אישית. אני נהנה לתרום מניסיוני הרב ובזכות זה אני עוזר לעובדים חדשים להתאקלם, להתייעל ולהשתפר כל הזמן "
ג'לאל אבו-אלחייג'ה, מקדם מסחרי
איתנו מ-2014
"כמי שעבד במהלך הקריירה בכמה ארגונים - קטנים וגם גדולים - אני יכול להעיד בכנות שפיליפ מוריס ישראל הוא יותר ממקום עבודה שגרתי. מבחינתי הוא בית שני, אני מאוד נהנה וגאה לעבוד בסביבה תומכת וחברית. בנוסף לכך אני רואה את השאיפות האישיות שלי מתממשות, הן מבחינת קידום ופיתוח אישי והן מבחינת השינוי החברתי"
קורל אבירם, עו"ד. מנהלת רגולציה ואחריות תאגידית
איתנו מ-2016
"ההצלחה האישית והמקצועית שלנו תלויה רק ביכולות שלנו. אצלנו כל אחת ואחד נבחנים על־פי הכישורים והיכולות, עם אותן הזדמנויות להתפתח ולהתקדם, וזאת תוך הכלה של ההבדלים המגדריים והתאמתם למציאות העסקית"
סרגיי חייקין, מנהל ביטחון
איתנו מ-2021
"חברת פיליפ מוריס בע"מ הוא מקום עבודה מאוד מפרגן. מקום שדוגל בפיתוח מקצועי ואישי, מעניק ביטחון תעסוקתי ומגוון אפשרויות קידום. "

 


career-section-header

קריירה אצלנו

"אנחנו מאמינים שחברות לא עושות היסטוריה, אנשים עושים היסטוריה." 

ההצלחה שלנו תלויה במידה רבה באנשים יוצאי הדופן שמגיעים לעבודה מדי יום, עם תשוקה לעשות שינוי, לעשות היסטוריה. בקבוצה מועסקים כ-70 אלף עובדות ועובדים בלמעלה מ-175 מדינות ברחבי העולם. הם עובדים בסביבה גלובאלית ודינאמית, מנהלים אינטראקציות יומיומיות עם קולגות מהעולם, וגם יוצאים לשליחויות ומשימות ארוכות טווח במדינות אחרות.

גם בסניף המטה של החברה בישראל מבקרים ועובדים עשרות אנשים ממדינות שונות ברחבי העולם. סביבת עבודה זו, מספקת הזדמנויות קידום רבות וכן זוכה להכרה והוקרה, הן מהעובדים והן מארגונים נוספים.

פיליפ מוריס אינטרנשיונל קיבלה את התואר 

"Top Employer", אחד מתארי ההוקרה הנחשבים ביותר בתחום התעסוקתי, ומחזיקה בו מספר שנים ברציפות. התואר ניתן לחברות רב-לאומיות המספקות תנאי העסקה מעולים, מטפחות עובדים ופועלות בעקביות לקידום ושיפור תחום משאבי האנוש.

גם החברה הישראלית, מדורגת החל משנת 2021 ברשימת "100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל" בדרוג Coface Bdi Code ומגזין דה מרקר, כאשר רב העובדים שלנו בוחרים בנו כמקום עבודה מומלץ, וזו עבורנו האסמכתא החשובה ביותר. 

מתחברים למה שקראתם? הצטרפו אלינו!
בדקו איפה אתם יכולים להשתלב, לתרום ולהיתרם כאן

קראו עוד

responsablity-section-header

אחריות תאגידית  

כחלק אינטגרלי מהאסטרטגיה של החברה בישראל ובעולם, אנו פועלים להטמעת עקרונות של אחריות תאגידית, במגוון תחומים המבטאים את הערכים בהם אנו מאמינים, לרבות אימוץ גישת הקיימות לפי יעדי הפיתוח בר-הקיימא של האו"ם. בשנה שעברה הפכנו לחברת הטבק הראשונה בישראל שמפרסמת ד"וח אחריות תאגידית  המתמקד באחריות סביבתית, שוויונית וקהילתית. הדו"ח סוקר את עמדת החברה ופעילותה בנושאים כמו הפחתת השפעות סביבתיות, אחריות קהילתית, מעורבות והתנדבות, אתיקה ארגונית, חתירה לשוויון מגדרי והעצמת נשים, קידום צמיחה כלכלית והבטחת תעסוקה הולמת, צמצום אי השוויון, מיגור העוני, ועוד. 

קיימות ואיכות הסביבה 

יש לנו מחויבות רבה ותחושת אחריות לסביבה שבה אנחנו פועלים. עבורנו, השקעה בקיימות היא אמצעי למזעור תופעות לוואי שליליות והשפעות סביבתיות הנובעות מפעילות החברה וליצירת ערך לטווח ארוך. 
אנו משקיעים מאמצים פנים ארגוניים ומשאבים ניכרים בניהול סביבתי נכון כמו תיעדוף רכש "ירוק" (גם במחיר גבוה יותר), חיסכון בחשמל, הפסקת שימוש במוצרי פלסטיק חד-פעמי, הפרדת פסולת ומחזורה, מעבר לשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה (מכוסות מתכלות ועד להחלפת צי הרכב, ברכבים היברידיים), סטנדרטים של בניה ירוקה במרכזי הפעילות שלנו ועוד. 

המאמצים החוץ ארגוניים שלנו כוללים תמיכה בעמותות (כמו עמותת צלול ועמותת ״חברים לרפואה״), העלאת מודעות לשימור וניקיון הפארקים והחופים בישראל, התנדבות עובדים לאיסוף עשרות אלפי בדלי סיגריות במסגרת יום איכות הסביבה הבינלאומי, הפצת פחים ייעודיים לאיסוף בדלי סיגריות, קמפיינים ופעילויות לרתימת אלפי עסקים לצמצום השפעות סביבתיות ולשימוש במוצרים הניתנים למחזור, לרבות הוקרה ותגמול של פעילויות כאלו ועוד. 

חיזוק הכלכלה המקומית, פעילות התנדבותית ותרומה לקהילה 

אנו משתפים פעולה עם רשויות האכיפה וגופים נוספים במטרה למנוע סחר בלתי חוקי ושוק שחור של הברחות והעלמות מס. פעילות זו מחזקת סוחרים ועסקים מקומיים ובעלת השלכה ישירה על הכנסות המדינה ממיסוי מוצרי טבק. בנוסף, אנו מתעדפים רכש כחול־לבן על פני ספקים מחו"ל, כדי לתמוך בכלכלה המקומית. 
לצד השינוי, החדשנות והשיפור התמידי, אנו דוגלים בקידום ערכים חברתיים. במילים אחרות, מעורבות חברתית ותרומה לקהילה בכללותה – חשובות לנו לא פחות מהצלחה עסקית והבאת ערך ללקוחות.  
מדיניות זו באה לביטוי גם ביצירת שותפויות ארוכות טווח עם עמותות וארגונים (כמו מרכזי הסיוע לנפגעי/ות תקיפה מינית, עמותת צ'יימס, עמותת חברים לרפואה, חברת אקומיוניטי לשילוב אנשים המתמודדים עם צרכים מיוחדים במעגל העבודה, ועוד), תרומות בכסף ובשווה כסף, רכש שמקורו בעסקים חברתיים, והתנדבות של עובדי החברה במימון הארגון, הבאה לידי ביטוי במעל ל־1,500 שעות התנדבות בפעילויות שונות, מידי שנה. 

אנו מזמינים ארגונים העוסקים בתחומים חברתיים ו/או סביבתיים וזקוקים לעזרה במימון פעילותם, להגיש בקשה לתרומה.

צרו קשר

"הזמנים משתנים, העולם משתנה. תמיד אפשר לבחור לא לעשות כלום. במקום זאת, בחרנו לחשב מסלול מחדש"

פיליפ מוריס עוברת שינוי דרמטי בשנים האחרונות. זהו השינוי הגדול והמשמעותי ביותר בהיסטוריה של החברה העולמית. 

"לא מעשן? אל תתחיל!  מעשן? תפסיק! לא מפסיק? תשנה!"; אנחנו מאמינים במסר הזה, וחוזרים עליו בכל הזדמנות. הוא נמצא במודעות ובאתרים שלנו, בתחתית הודעות הדוא"ל ותלוי על פוסטרים בכל מקום. למה? כי למרות שאנו חברה מסחרית, אחת מחברות הטבק הגדולות בעולם, אנו יודעים שזה הדבר הנכון לעשות. מוערך כי ישנם מעל מיליארד מעשנים בעולם - וצריך לעודד אותם להפסיק. בד בבד, אנו מאמינים כי אלו שממשיכים לעשן ראויים לחלופות פחות מזיקות.

 

יצרנית מרלבורו הודיעה: נפסיק למכור סיגריות במדינות רבות בעולם 
פיליפ מוריס הודיעה כי בכוונתה להפסיק שיווק סיגריות ומוצרי טבק תוך 10-15 שנה לטובת מעבר למוצרי טבק ללא עישון. "בכוונתנו לאפשר למעשנים בגירים חלופות פחות מזיקות"        
אייס | 06.07.2020
מנכ"ל פיליפ מוריס קורא לאסור מכירת סיגריות בתוך עשור 
מנכ"ל פיליפ מוריס אינטרנשיונל: "החברה יכולה לדמיין את העולם בלי סיגריות, ולמעשה ככל שזה יקרה מוקדם יותר, כן ייטב" 
כלכליסט | 26.07.2021

 

למה חברת מרלבורו קוראת להפסקת העישון? 
ענקית הסיגריות השיקה קמפיין מפתיע 
ישראל היום | 22.10.2018

 

החזון שלנו הוא לפתח ולהנגיש חלופות ללא עשן עבור אותם מעשנים בגירים שאחרת היו ממשיכים לעשן. מיליארדי דולרים הושקעו עד כה כדי לממשו, ואנחנו פועלים במלוא המרץ כדי להפכו למציאות.
בהתאמה, אנחנו מתפתחים גם בכיוונים אחרים שיאפשרו לנו להמשיך להשקיע במדע ומחקר ולספק מוצרים חדשניים וטכנולוגיות מובילות במגוון תחומים.
"חזון "עתיד ללא עשן" נע סביב החלפתן של הסיגריות המסורתיות במוצרים חדשניים, מבוססי מחקר מדע וטכנולוגיה, כאלטרנטיבה מזיקה פחות שמעשנים בגירים יוכלו לעבור אליה באופן מלא". 

1600_100

פיליפ מוריס אינטרנשיונל

פיליפ מוריס אינטרנשיונלPhilip Morris International -(PMI ) הינה חברת טבק בינלאומית בבעלות ציבורית המדורגת ברשימת 'ortuneF 500' של התאגידים הגדולים בעולם. היא נוסדה ב-1985 כחלק מקבוצת אלטריה (Altria)  והפכה לחברה עצמאית ב-2008. החברה האמריקאית שבסיסה בניו-יורק, ארה"ב (סימול בבורסה:PM ) מנוהלת ממשרדי המטה התפעולי הממוקמים בלוזאן, שוויץ, ולה סניפים ומרכזי פעילות בכל רחבי העולם, עם מרכזי מחקר ופיתוח בנושאטל ובסינגפור.

70,000~
עובדים ברחבי העולם 

1,586
מדענים, מהנדסים וטכנאים

180
מדינות ושווקים בהן אנו פעילים 

150
מיליון צרכנים ברחבי עולם 

50
מפעלים ומרכזי ייצור ברחבי העולם 

>12.5
מיליארד דולר השקעה במדע, מחקר ופיתוח 

 

פיליפ מוריס בישראל  

פיליפ מוריס בע"מ (PML – Philip Morris LTD) הנציגות הישראלית של החברה, הינה חברת בת של הקונצרן הבינלאומי. החברה פעילה בישראל למעלה מעשור והוקמה בשנת 2011. החברה מפעילה משרדים ומרכזי הפצה בכל רחבי הארץ. מטה החברה ממוקם בתל-אביב. 

 

5
מרכזי פעילות ארציים (ת"א, בני-ברק, חיפה, יבנה ובאר-שבע) 

~300
עובדים 

+1,500
שעות התנדבות בקהילה (מידי שנה) 

+1
מיליון ₪ תרומות לעמותות וארגונים חברתיים (מידי שנה) 

98%
רכש מספקים מקומיים "כחול לבן" (ותעדוף לרכש ירוק/מעסקים חברתיים) 


שתפו עמוד זה