"אנו מצהירים בפומבי שהבחירה הטובה ביותר היא לא לעשן – או להפסיק. בד בבד, אנו מאמינים כי אלו שממשיכים לעשן ראויים לחלופות פחות מזיקות. לכן השקענו משאבים ניכרים במחקר מדעי ופיתוח מוצרים מופחתי חשיפה כחלופות לעישון סיגריות. חזון זה מוביל אותנו, ואנו פועלים לממשו".

 פיליפ מוריס אינטרנשיונל (PMI- Philip Morris International) הינה חברת טבק בינלאומית בבעלות ציבורית המדורגת ברשימת 'Fortune 500' של התאגידים הגדולים בעולם. היא נוסדה ב-1985 כחלק מקבוצת אלטריה (Altria) והפכה לחברה עצמאית ב-2008.

החברה האמריקאית שבסיסה בניו-יורק, ארה"ב (סימול בבורסה:PM) מנוהלת ממשרדי המטה התפעולי הממוקמים בלוזאן, שוויץ. לחברה סניפים ומרכזי פעילות בכל רחבי העולם, עם מרכזי מחקר ופיתוח בנושאטל ובסינגפור.
 

העולם השתנה, גם אנחנו

הבנו שהעולם מחפש אלטרנטיבות טובות יותר בתחומים רבים, כאשר המודעות והחתירה לשיפור איכות החיים הולכת וגוברת. אנו מתנהלים בשקיפות מלאה ובצורה אחראית, הן חברתית - סביבתית והן בעסקים שלנו, ע"י קידום עתיד ללא עשן. העולם השתנה וגם אנחנו!

החזון שלנו הוא לפתח ולהנגיש חלופות ללא עשן, עבור אותם מעשנים בוגרים שאינם מעוניינים להפסיק לעשן. כחלק מחזון זה, אנחנו מתפתחים גם בכיוונים נוספים שיאפשרו לנו להמשיך להשקיע במדע ומחקר ולספק מוצרים חדשניים וטכנולוגיות מובילות במגוון תחומים.


איך גורמים למיליארד מעשנים להפסיק לעשן?
מספקים להם אלטרנטיבות


לפני למעלה מעשור, החליטה החברה לבצע שינוי דרמטי, והיסטורי עבור חברת טבק שבבעלותה מותגי הסיגריות המצליחים ביותר בעולם. חזון החברה ל"עתיד ללא עשן" משפיע לא רק עלינו. יש לו פוטנציאל להשפיע על יותר ממיליארד מעשנים בגירים ברחבי העולם. 

במסגרת השינוי והמעבר ל"עתיד ללא עשן" שמנו כמטרה לצמצם כמה שיותר את ההשפעה המזיקה של סיגריות קונבנציונליות (המבוססות על שריפת טבק) באמצעות פיתוח חלופות טכנולוגיות מתקדמות, המבוססות על מדע ומחקר ולהציען כאלטרנטיבות מספקות עבור מעשנים בגירים, שאינם מפסיקים לעשן. כיום, רב משאבי החברה מוקדשים להגשמת חזון זה.
"חשוב לציין שאנו לא מעודדים אנשים להתחיל לעשן! הבחירה הנכונה היא לא להתחיל לעשן  ועבור מי שמעשן – הבחירה הנכונה היא להפסיק!"


עתיד ללא עשן

למה אנחנו עושים את זה? נכון שאנו חברה מסחרית, אך מעבר לכך - זה הדבר הנכון לעשות. יש יותר ממיליארד מעשנים בעולם וצריך לעודד אותם להפסיק לעשן. עבור מעשנים בגירים שממשיכים לעשן, אנחנו רוצים לספק חלופות מופחתות נזק וללא עשן ולקדם עתיד ללא סיגריות.

תודות לנחישות וההתמדה של מאות מדענים, מהנדסים וטכנאים, עשרות אלפי עובדים והשקעה של למעלה מ-12.5 מיליארד דולר בחדשנות מבוססת מדע - אנו בדרך הנכונה להגשמת החזון הזה. מאמצים אלו זכו להכרה על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (ה-FDA) שהתיר את שיווקם של מוצרי החברה בארה"ב. כיום, מעל ל-20 מיליון מעשנים בגירים בעולם משתמשים במוצרים פורצי דרך, ללא עשן, שפותחו על ידנו. רובם המכריע (14.2 מיליון), הפסיקו לחלוטין לעשן סיגריות בוערות.

פיליפ מוריס אינטרנשיונל  

פיליפ מוריס אינטרנשיונל (PMI- Philip Morris International) הינה חברת טבק בינלאומית בבעלות ציבורית.
היא נוסדה ב-1985 כחלק מקבוצת אלטריה (Altria) והפכה לחברה עצמאית ב-2008 (הפעילות המסחרית בארה"ב נשארה בידי קבוצת אלטריה עד 2022, בה נרכשה פעילות זו חזרה, בשוק שנחשב לגדול ולמוביל בעולם בתחום מוצרי הטבק ללא עשן וחלופות לסיגריות בוערות).

 

~82,700
עובדים ברחבי העולם 

1,586
מדענים, מהנדסים וטכנאים

180
מדינות ושווקים בהן אנו פעילים 

150
מיליון צרכנים ברחבי עולם 

50
מפעלים ומרכזי ייצור ברחבי העולם 

>12.5
מיליארד דולר השקעה במדע, מחקר ופיתוח

פיליפ מוריס בישראל

פיליפ מוריס בע"מ (PML – Philip Morris LTD) הנציגות הישראלית של החברה, הינה חברת בת של הקונצרן הבינלאומי. החברה פעילה בישראל למעלה מעשור והוקמה בשנת 2011. החברה מפעילה משרדים ומרכזי הפצה בכל רחבי הארץ. מטה החברה ממוקם בתל-אביב. 


5
מרכזי פעילות ארציים (ת"א, בני-ברק, חיפה, יבנה ובאר-שבע) 

300~
עובדים 

+1,500
שעות התנדבות בקהילה (מידי שנה) 

+1
מיליון ₪ תרומות לעמותות וארגונים חברתיים (מידי שנה) 

98%
רכש מספקים מקומיים "כחול לבן" (ותעדוף לרכש ירוק/מעסקים חברתיים)