במשך שנים בנתה PMI את מותגי הסיגריות המצליחים ביותר בעולם. לפני למעלה מעשור עשינו שינוי דרמטי וחרטנו על דגלנו את חזוננו "עתיד ללא עשן" שהשפיע לא רק עלינו– אלא על יותר ממיליארד מעשנים ברחבי העולם. במסגרת השינוי,  PMI שמה לעצמה  למטרה לצמצם את ההשפעה המזיקה של סיגריות מסורתיות המבוססות על שריפת טבק, ולעבור לחלופות טכנולוגיות מתקדמות.

תודות לנחישות וההתמדה של מאות המדענים, עשרות אלפי העובדים והשקעה של למעלה מ-8 מיליארד דולר בחדשנות מובססת מדע- החברה פיתחה מוצרים פורצי דרך, ללא עשן, המיועדים למעשנים בגירים. 

בישראל, פיליפ מוריס בע"מ מעסיקה כ- 300 עובדים הרתומים כולם להגשמת החזון שבבסיסו צמצום ההשפעה המזיקה של עישון סיגריות מסורתיות, ומעבר לאטרלטיבות עבור אלה הבוחרים להמשיך לעשן. משרדי הנהלת החברה ממוקמים בתל אביב, לצד ארבעה מרכזי הפצה  המפוזרים מצפונה ועד לדרומה של המדינה.

למה אנחנו עושים את זה? 

כי זה הדבר הנכון לעשות. יש יותר ממיליארד מעשנים בעולם וצריך לעודד אותם להפסיק לעשן. עבור מעשנים בגירים שבוחרים להמשיך, אנחנו רוצים לספק חלופות מספקות ללא עשן.

PMI מציעה ארבע פלטפורמות של מוצרים ללא עשן, כששתיים מתוכן הן מוצרי טבק מחומם ושתיים הן מוצרי אידוי אלקטרוניים. כל הפלטפורמות פותחו תוך חשיבה על המטרה המרכזית שלנו, הצעת חלופות פחות מזיקות שמעשנים בוגרים יוכלו לעבור אליהן באופן מלא.

אנחנו שואפים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולראייה לאחרונה אישר ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) לשווק את המוצר החדשני של PMI המבוסס על חימום טבק (HNB), כמוצר טבק בעל חשיפה מופחתת לכימיקלים מזיקים (MRTP- Modified Risk Tobacco Product), עם מידע על חשיפה מופחתת.

 

שתף דף זה