"אנחנו מאמינים שחברות לא עושות היסטוריה, אנשים כן." MAKEHISTORY#


לאנשים שלנו יש הזדמנות מצוינת ללמוד תחומים חדשים, לסגל תכונות ויכולות פורצות דרך ולהתפתח במסלולי קריירה מגוונים ומעודכנים, כאשר דרכי העבודה שלנו מתפתחות כל הזמן, יחד איתנו. אז אם אתם מחפשים עבודה בסביבה בינלאומית, שכר תחרותי והטבות משמעותיות, גמישות שתעזור לאזן את חיי הקריירה והמשפחה ומקום שיאפשר לממש את הפוטנציאל המלא שלכם - קבלו הצצה מה זה אומר לעבוד איתנו בפיליפ מוריס ישראל

 


קריירה בינלאומית

כקבוצה בינלאומית של חברות
, בה מועסקים כ-70 אלף עובדות ועובדים בלמעלה מ-175 מדינות ברחבי העולם, סביבת העבודה שלנו מספקת הזדמנויות קידום רבות ופתח לקריירה בינלאומית.

האנשים שלנו עובדים בסביבה גלובאלית ודינאמית, מנהלים אינטראקציות יומיומיות עם קולגות מהעולם וגם יוצאים לתפקידים ומשימות ארוכות טווח במדינות אחרות, כאשר גם בסניף המטה של החברה בישראל מבקרים ועובדים עשרות אנשים ממדינות שונות.

סביבת עבודה אופטימאלית

להשקפתנו, סביבת עבודה מיטבית לא צריכה להיות רק דינאמית ומאתגרת, אלא גם מטפחת ותומכת.
לכן אנו משקיעים מאמצים רבים ליצירת איזון בין צרכי החברה לבין צרכי העובדים ולהטמעת ערכים שונים בהתנהלות היומיומית שלנו, ערכים שאנו מאמינים כי לא רק שהם צודקים, אלא שהם גם תורמים להצלחה משותפת.

שוויון גיוון והכללה

אנו מעודדים שיח פתוח ופורה ומקדמים ערכים של שיוויון, גיוון והכללה היוצרים סביבת עבודה המעריכה ומכילה את ההבדלים בינינו ומתייחסת לכולן וכולם בהגינות ובכבוד, כדי שיוכלו לממש את הפוטנציאל המלא שלהם - בדרך לשינוי משמעותי במהות העשייה שלנו.

 

אצלנו, אנשים נבחנים על־פי הכישורים והיכולות שלהם, עם אותן הזדמנויות להתפתח ולהתקדם, ללא אפליה. פיליפ מוריס בע"מ היא החברה הבינלאומית הראשונה בישראל שהצליחה להעלים לחלוטין את פערי השכר המגדריים והוכרה כ"מעסיק בשכר שווה" על ידי ארגון Equal Salary העולמי. בד בבד אנו מכירים במצוינות אישית ובהישגים מקצועיים של עובדות ועובדים בתוכניות התגמול המיוחדות שלנו.

איזון בין קריירה למשפחה

אנו מתאימים את אופן העבודה שלנו למציאות המשתנה ומנסים לספק איזון בין פיתוח הקריירה, לבין חיי משפחה. חשוב לנו שהאנשים שלנו יוכלו להתמקד ברגעים החשובים בחיים, לכן מודל העבודה ההיברידי שלנו מאפשר שילוב בין עבודה מהבית ועבודה במשרד כך שבין תחושת שייכות וחיבור רגשי לבין שמירה על ניהול זמן אפקטיבי והפריה מקצועית הדדית.

 

ועד עובדים, פעילויות רווחה ופנאי 

עובדי החברה מאורגנים תחת ועד עובדים הדואג לתנאי ההעסקה ורווחת העובדים, תוך שיתוף פעולה הדוק עם ההנהלה, המספק ביטחון תעסוקתי ואישי לעובדים שלנו ולמשפחותיהם. ההסכם הקיבוצי שלנו מעגן את תוספות השכר, התמריצים והמענקים, דמי האש"ל, ימי החופשה ודמי ההבראה, המתנות לחגים וכיוצא בזה. הכל במטרה להבטיח את תנאי ההעסקה ואת רווחת העובדים. תקציב רווחה ייעודי לכל עובד לצד תקציב פעילות הוועד מבטיחים גם פעילויות תרבות, פנאי ונופש מגוונות לכלל עובדי החברה.

קריירה בפיליפ מוריס

1:49

vid thumb

אצלנו, אנשים הם לפני הכל 


לנו יש עוד הרבה מה לספר, אבל הכי הכי טוב שתכירו בעצמכם כמה מהאנשים שלנו ותראו מה יש להם לומר... 

קראו עוד

 "סקרים פנימיים תקופתיים מראים שהרוב המוחלט של העובדים והעובדות בחברה מרוצים בעבודה, מרגישים מחוברים ומאוחדים תחת החזון שלה ותהליך השינוי שהיא מובילה."


הקריירה שלכם חשובה לנו. אנו מתחייבים לקחת אותה ל-TOP

בדרוג הבינלאומי של "מעסיקים מובילים" אנו מוגדרים שנה אחר שנה כ-"Top Employer". 

זהו אחד מתארי ההוקרה הנחשבים ביותר בתחום התעסוקתי, והוא ניתן לחברות רב-לאומיות המספקות תנאי העסקה מעולים, מטפחות עובדים ופועלות בעקביות לקידום ושיפור תחום משאבי האנוש.

 

הרוב המוחלט של העובדים שלנו בישראל בוחרים בנו שנה אחר שנה כמקום עבודה מומלץ, ואנו מופיעים גם בדרוג המקומי, רשימת "100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל" של Coface Bdi Code  ומגזין דה מרקר.

עקרונות שאנו מיישמים בסביבת העבודה שלנו 

מתפתחים, לומדים, עושים שינוי

הקבוע היחיד - הוא שינוי בלתי פוסק. לימוד והתפתחות לא מסתיימים לעולם. אנחנו מאמינים שחובתנו לקדם את האנשים שלנו, ליצור תוכניות פיתוח אישיות להעשרת הידע שלהם ולדחוף אותם לממש את הפוטנציאל המלא שלהם. 

מעצבים את העתיד, עכשיו

סקרנות, יזמות ויצירתיות הן תכונות שאנחנו מחפשים במועמדים חדשים. הרעיונות הכי טובים שלנו מגיעים מהעובדים שלנו ואנחנו מספקים את התמיכה והמשאבים הנדרשים כדי לקדמם ולעצב את העתיד, עכשיו. 

מתאימים עצמנו למציאות המשתנה

העתיד לא מחכה לאף אחד. כדי להישאר חדשניים, אנו פועלים בנחישות כדי להתאים את עצמנו בזמן אמת למציאות המשתנה מידי יום. החל בתפיסות ארגוניות ועסקיות וכלה בחידושים טכנולוגיים ושיטות עבודה מתקדמות. העולם מתפתח ואנחנו מתאימים את עצמנו ומתפתחים יחד עמו!

פועלים יחד, בהרמוניה

אנחנו כאן אחד בשביל השני, פועלים יחד, בשיתוף פעולה מלא. אנחנו חולקים גם את האתגרים וגם את ההצלחות ולכן אנחנו יכולים להצליח רק כאשר אנו עובדים בהרמוניה.

אנחנו מזמינים אתכם.ן להצטרף אלינו! 

שתפו עמוד זה